Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Skvělý, výborný diagnostik, zručný, ochotný, díky.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan Doktor vždy odvede svou práci na 100%, jsem velmi spokojená, sestřička je také vždy milá, ochotná, usměvavá. Moc jim oběma děkuji za lidský přístup a profesionální práci!!!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Od zakladni skoly kdy jsme chodili hromadne k zubari jsem mela hruzu v ocich kdyz se reklo:Jdeme k zubari,po par neprijemnych zkusenostech a bolestivych procedurach,jsem si vyzkousela parkrat od zubare utect.Skola je davno zamnou a uz to nejaka doba bude,co chodim k panu doktorovi a docela uz se ani nebojim,je to tolerantni zubar,sestricka taktez,vzdy precizni prace,vpodstate bez bolesti a bez toho abych pomalu omdlivala jeste nez tam dojdu. Dekuji obema,moc fandim aby vam ta spoluprace vydrzela na tak vysoke laťce :)
Zvonickova

Precizní práce, velmi profesionální. Lidský a vstřícný přístup. Velmi spokojený pacient Zdeněk Klapuch

Pan zubař je pro mně nejlepší co znám.Vždy se zeptá,zda mně něco nebolí.Když je třeba vrtat,tak se zeptá zda nechci injekci.Sestřička je taky hodně milá.Vždy nezapomene připomenout,že za půl roku se mám objednat.Jen tak dál.Přeju jim,aby dále pracovali,tak jako doposud.Spokojená pacientka Lenka Horkelová

Precizní péče a jemný přístup (pan doktor vysvětlí, doporučí, zeptá se, zda je vše OK...), sestřička vždy příjemná a milá. Ačkoli nejsem expert, všímám si i vybavení v ordinaci, kdy je jasné, že jde s dobou.

Pan doktor Čajka je opravdu precizní stomatolog, člověk by ani neřekl, jakou péči dokáže věnovat takové běžné věci, jako plombování zubů a je úplně jedno, zda je to amalgam nebo composite.
S mými předchozími stomatology se to opravdu nedá srovnat, klobouk dolů, že ne každému je jedno, jakou práci za sebou v cizích ústech nechá ;o))
Nutno ovšem pochválit i jeho sestřičku paní Bodlákovou, která vždy vystupuje velice příjemně a je schopná pružně reagovat na Vaše potřeby.
Mé díky patří oběma ;o))

P.Jeřábek

Nejlepší zubař pod sluncem. Chodil jsem k zubaři se strachem a zuby mi spíš zničil než uzdravil. Od te doby co chodím k p.Čajkovi jsem vysmáty od ucha k uchu. Je vynikající a celou pusu mi dal dohromady. Má zlaté ručičky, je prostě profík na pravém místě. Má i tu nejlepší sestřičku, milá, usměvavá, vždy vyjde vstříc.

Nejlepší zubař,kterého jsem poznala,pečlivý a hlavně lidský.Chodíme k němu už skoro celá rodina a všichni jsme velmi spokojeni.Je to profík a sestřička je taky fajn.Děkujeme,že jste nás všechny vzal do své péče,lepšího zubního lékaře,bychom asi těžko našli.....

Neznám lepšího PÁNA ZUBAŘE než je Marcel Čajka! Opravdu mohu doporučit všem, je to velmi milý, ochotný, pečlivý, vzorný, usměvavý perfekcionalista s krásnýma modrýma očima a velkým kouzlem osobnosti. Nechodím k němu jinak, než s úsměvem :) protože naopak se to opravdu nedá, zvláště, když na Vás pohlédnou ty jeho modrá očka :)