Stomatologická ordinace
Senovážná 1, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace

Paní doktorka je velmi mila,vstřícná a profesionální. Vše mi podrobně vysvětlila,cena byla předem stanovena, takže přijdu zas:)

Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Paní doktorka je velmi profesionální, ochotná, vstřícná. Zachránila mi několik zubů. Navštěvujeme ji celá rodina a nemůžeme si ji vynachválit.

Umístění: Stomatologická ordinace

Po dvou návštěvách jsem se rozhodl rychle utéct jinam:
Ve zkratce:
- arogantní přístup
- rozpíchané dásně (při prohlídce)
- přemrštěné ceny
- navíc, řekněmě, "odlišný názor" (ale to může být tím, že různí lékaři mají různé názory, názor paní doktorky mě ale tlačil do celkem drahého řešení)

Každý má někdy blbý den, možná taky zafungovala osobní anti-chemie (ne všichni lidé jsou si navzájem sympatičtí). Tady se ale vršila chyba za chybou a dvakrát po sobě. Vrcholem pak bylo, když mi paní doktorka na mojí žádost o zaslání RTG mých zubů toto chtěla zpoplatnit částkou 200 Kč (za 1 e-mail) a když jsem se podivil nad cenou, tak zalhala, že toto po nich vyžaduje jejich lékařská asociace.
Možná jsem měl jen smůlu na dva "blbé dny". Paní doktorka je vlemi mladá, třeba se to časem zlepší. Zatím ale za sebe říkám "rychle pryč". :)

Paní doktorka Kašparová moc dobře umí pracovat s dětmi, je milá, šikovná, mojí dceři (4,5 let) pomohla na 1 s *
Chvilička s zoubek s abscesem byl pryč :-)