Ordinace ženského lékaře
Husova 1205, Přeštice

Umístění: Ordinace ženského lékaře většinou prevence

K paní doktorce už chodím spoustu let,vždy mě dobře poradila,všechno trpělivě vysvětlí a je moc příjemná a ochotná.Stejně tak sestřička je milá a příjemná.

Umístění: Ordinace ženského lékaře

Skvělá Paní doktorka i sestřička.Vše pěkně vysvětlí a se vším poradí!!!Mohu jen doporučit,k jiné už bych nešla.Opravdu super!

Jsem velmi spokojena s pani doktorkou i sestrou. Při řešení mého problému, kdy jsem musela na operaci, mi dopředu paní doktorka vysvetlila co mě čeká, vše bylo jak řekla. V Plzni se se mnou moc nemazali a nevedet od pani doktorky co a jak, tak se tam snad rozervu. Hlavně ocenuji lidsky pristup pani doktorky, s jejim lecenim jsem byla vzdy spokojena, muj problem objevila vcas na preventivni prohlidce.

K žádnému lékaři jsem si nebyla schopna vytvořit tak příjemný vztah jak s paní doktorkou. Její přístup,empatie a ochota překračuje její povinnosti. Nikdy bych neměnila. Pokaždé jdu na kontrolu s pohodou.

Nejsem vůbec spokojená. Ohledně vyšetření lékařka váhá není schopna určit diagnózu již rok.Sestra při vyšetření sedí za stolem a kouká je to velmi nepříjemné. Hledám si jiného gynekologa i za cenu dojíždění.

V devatenácti letech mi paní doktorka vynadala, že jsem stále ještě panna a ona mě nemůže vyšetřit. Milý a citlivý přístup se rozhodně nekonal.

Jsem s paní doktorkou velice spokojena. Jsem ráda, že jí v Přešticích máme!!! Neměnila bych! :-)

K paní doktorce chodím už 6 let, jsem s touto velice příjemnou a ochotnou lékařkou moc spokojená.Takový lékař v dnešní uspěchané době je vzácností. Musím pochválit také milou sestřičku,její pevné nervy.Je stále příjemná, i v těch nejvypjatějších situacich v čekárně. A reaguji na předešlou negaci, že paní doktorka šeptá-naopak mě tato tichá mluva vyhovuje. Gynekologie je velmi intimní obor a jsem ráda,že díky paní doktorce není nic z ordinace slyšet do čekárny.

Ještě jsem se nesetkala s tak vynikající lékařkou. Vždy je milá a vstřícná, vysažuje z ní klid, dokáže poradit s jakýmkoliv problémem. Paní lékařka i její sestra jsou opavdu SUPROVÉ. Je stále na telefonu a když je za potřebí dělá i po pracovní době. Tuto paní lékařku DOPORUČUJI

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,nemohla jsem dlouho otěhotnět ale ona okamžitě začala můj problém řešit a do roka bylo miminko na cestě.I v těhotenstí byla péče suprová,jen jedna malá věc mi vadí a to že paní doktorka mluví někdy velmi tiše.Musím pochválit i sestřičku,milá,ochotná,mám k nim oběma důvěru.SUPER