Lydie Bauerová, psycholog Brno
Psycholog Mgr.

Lydie Bauerová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 16 července 2013

Hodnocení: Velmi slabý

Naprosto neadekvátní jednání. Rozhodně bych tuto psycholožku nikomu nedoporučila. Není vůbec empatická, uráží lidskou důstojnost. Šla jsem k ní v dobré náladě, ovšem chtěla jsem si býti více jistá sama sebou. Rozhodila mě takovým způsobem, že bych nyní potřebovala prášky, abych jen mohla vydýchat, co mi ta osoba vmetla do obličeje. Jako příklad bych uvedla, že si rozhodně nepředstavuji, aby psycholog řekl člověku s malou sebedůvěrou , že je ,,tlustej, zaostalej a opožděnej". Mám takový pocit, že by jste se po návštěvě psychologa neměli cítit hůř než kdy předtím...

• 21 ledna 2010

Hodnocení: Velmi slabý

Souhlasím, jako doktorka nic moc.Velni neodborné výsledky. I dcera z ní měla velmi nedobrý pocit.Klidně 14-ti letému dítěti řekne naplno své lékařské názory. Mimochodem úplně mimo mísu,jak se později ukázalo. Opravdu nedoporučuji.

• 16 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní Bauerová umí naslouchat jak dospělým, tak dětem a mým dojmem působí jako profesionální dětský psycholog. Vřele doporučuji !!!

• 15 března 2009

Hodnocení: Velmi slabý

pane bože tato doktorka je přímo příšerná vůbec se mi nevěnuje neustále si vyřizuje soukromé hovory nepříjemná nesimpatická a neodborná radši se jí vyhněte

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Zobrazit podobné lékaře: Marcela Korčeková - psycholog
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění