Mgr.

Masarykova 37
    60200, Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• 26.6
  • Radomíra Kunová

psycholog

• Hostinského 4, Brno

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

S paní doktorkou Kunovou jsem velice spokojená,naslouchá a s mým problémem mi poradila.Doporučuji!!!

• 08:30
    • 16:00
  • Věra Košťálová

psycholog, ostatní

• Kotlanova, 1a, Brno

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

Chtěla bych paní doktorce velmi poděkovat za to, že pomáhá mému synovi řešit jeho psychický problém. Ráda bych vyzdvihla její laskavý a citlivý přístu...
    • 08:00

• 09:00
        • 11:00

Přidat názor
      • velmi slabý

Naprosto neadekvátní jednání. Rozhodně bych tuto psycholožku nikomu nedoporučila. Není vůbec empatická, uráží lidskou důstojnost. Šla jsem k ní v dobré náladě, ovšem chtěla jsem si býti více jistá sama sebou. Rozhodila mě takovým způsobem, že bych nyní potřebovala prášky, abych jen mohla vydýchat, co mi ta osoba vmetla do obličeje. Jako příklad bych uvedla, že si rozhodně nepředstavuji, aby psycholog řekl člověku s malou sebedůvěrou , že je ,,tlustej, zaostalej a opožděnej". Mám takový pocit, že by jste se po návštěvě psychologa neměli cítit hůř než kdy předtím...

• velmi slabý

Souhlasím, jako doktorka nic moc.Velni neodborné výsledky. I dcera z ní měla velmi nedobrý pocit.Klidně 14-ti letému dítěti řekne naplno své lékařské názory. Mimochodem úplně mimo mísu,jak se později ukázalo. Opravdu nedoporučuji.

• velmi dobrý

Paní Bauerová umí naslouchat jak dospělým, tak dětem a mým dojmem působí jako profesionální dětský psycholog. Vřele doporučuji !!!

• velmi slabý

pane bože tato doktorka je přímo příšerná vůbec se mi nevěnuje neustále si vyřizuje soukromé hovory nepříjemná nesimpatická a neodborná radši se jí vyhněte

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zobrazit podobné lékaře: Marcela Korčeková - psycholog
      Lékař, ke kterému se můžete objednat online