Psychiatrie, psychoterapie,psychologie
Ladova 7/2042, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrie, psychoterapie,psychologie Jiný

Všechno tu již bylo řečeno, paní doktorka Lukányová mi doslova před dvěma lety zachránila život. Měla jsem obrovské štěstí, že se mne ujala i bez žádanky od praktického lékaře. Paní doktorka je empatická, lidská, vše krásně vysvětlí a snaží se pomoct ve všech oblastech. Za mne 5/5.

Umístění: Psychiatrie, psychoterapie,psychologie Jiný

Paní doktorka je úžasný člověk.
Mě do své péče přijala zhruba dva roky zpátky a pomáhá mi vyrovnávat se s úzkostmi způsobenými chronickou nemocí.
Psychiatrickou léčbu kombinuje s psychoterapií a snaží se člověka podpořit veškerými možnými prostředky. Pro své pacienty se snaží udělat opravdu maximum od konzultací se specialisty z jiných odborností až po nutné zlo v podobě komunikace s čssz.
Chtěl bych paní doktorce takto poděkovat, vážím si jí nejen jako lékaře, ale jako člověka :)

Umístění: Psychiatrie, psychoterapie,psychologie Panická porucha, deprese, úzkosti

Paní doktorka je úžasná. Začnu léky - ty s vámi konzultuje a snaží se najít optimální dávku. To je výborný základ. Lidsky je naprosto úžasná. Ze začátku jsem býval mírně nervózní, ale to je spíše způsobeno tím, že se bojím kohokoliv, kdo má titul MuDr. Po čase jsem si k paní doktorce vypěstoval až kamarádský vztah, kdy se těším na další sezení, protože si spolu zase popovídáme. Nejen, že pomohla a stále pomáhá mi, ale taky pomáhá prostřednictvím mě lidem okolo mě. Pokud máte možnost, vyzývám vás k využití péče doktorky Lukányové, stojí to za to. Paní doktorko, moc Vám děkuji.

Umístění: Psychiatrie, psychoterapie,psychologie Špatně zvolené antiepileptika

Paní doktorku Lukányovou nemohu jinak než doporučit. Vyhledala jsem jí z důvodu depresí a panických atak, které se objevily při změně antiepileptik. Paní doktorka mne objednala téměř okamžitě a hned se mne ujala. Přístup paní doktorky je lidský, příjemný a já jakožto pacient jsem měla pocit, že paní doktorku znám již mnoho let. Nyní už naše terapie končí a já vím, že s jakýmkoliv dalším problém nenavštívím nikoho jiného, než paní doktorku Lukányovou. Hrozně moc Vám děkuju! :)

musím poděkovat paní Lukányové za péči, kterou mi věnovala v těžkých časech. Byla mi oporou a velmi dobře mi nakombinovala léky tak, abych mohla pokračovat v terapii a nakonec svůj stav zlepšit natolik, že už jsem dnes bez léků.....Monika

Také bych rád paní doktorku doporučil. Vystřídal jsem několik psychiatrů i psychologů a až paní doktorka Lukányová mi jako jediná opravdu konečně pomohla a stačilo k tomu jen napsat ty správné prášky. A navíc jsem z ní měl pocit, že jí můj problém opravdu zajímá, respektive, že by byla ráda, kdyby mi mohla pomoct. Velice příjemná paní. Škoda, že ukončila praxi v Berouně.

Nejlepěí člověk na světě - emotivní a dokaže pomoct více než lékaři, kteří jsou medialní hvězdy.
Micháleková

PS: naučme se vážit si člověka hodného za jeho života ne po smrti!!!!!

S paní doktorkou jsem moc spokojená, před dvěma lety se mě ujala v době, kdy jsem trpěla záchvaty paniky a moc mi pomohla.
Třeba mi vybrala skvělou a účinnou medikaci hned napoprvé, takže se mi rychle ulevilo a nemusela jsem střídat preparáty.

Jinak je moc příjemná a působí klidně, jako balzám.

Doporučuji!

Milá, přijemná a chápavá paní doktorka, která bere člověka jako partnera s nímž má společný cíl: vyléčit nemoc

velice mi pomohla