MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Objednat kalendář návštěv

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Přidat názor
  • velmi slabý

Velmi špatný lékař , bez zájmu o pacienta. Arogantní,, neporadí , nepomůže brýle zaměří špatně. Lépe Vám je změří i v optice. Raději přejít jinam u tohoto je ,,výlet" k němu velká ztráta času.

• velmi slabý

U lékaře jsem byla registrována několik let. Od chvíle, kdy jsem si ale začala kontaktní čočky kupovat na internetu, jsem u pana doktora zaregistrovala podrážděné chování, na první pohled zhoršenou péči o pacienta. Poté, co byl velice neurvalý i k mé babičce a prakticky jí odmítl ošetřit, již nechci tohoto pána ani vidět a raději budu dojíždět desítky kilometrů k ODBORNÍKOVI. Za mě opravdu NEDOPORUČUJI.

• slabý

Zažila jsem zde nepříjemné chování lékaře i sestry. Ordinaci jsem navštívila pro zhoršující se zrak. Zběžné vyšetření u tohoto lékaře toto nepotvrdilo. Pro jistotu jsem si nechala změřit zrak na jiném pracovišti, kde se zhoršení mého zraku prokázalo.

• slabý

Dnes jsme s tříměsíčním miminkem navštívili ordinaci MUDr. Mitáčka ohledně ucpaného slzného kanálku. Vše probíhalo OK, sestře jsme se ohlásili, byli jsme s ní domluveni den předem mezi 8. a 9. hodinou. Miminko spalo. Předpokládáli jsme, že nás přednostně před ostatními pacienty ošetří. To jsme se ale spletli. Po třicetipěti minutách čekání se malá probudila a začala plakat. V čekárně jsme ji tedy přebalili a říkali si, že nás, vzhledem k hlasitému pláči miminka, hned zavolají. Nic se ale nestalo. Ostatní přísedící pacienti se podivovali a nechápavě kroutili hlavami. Uplynula čtvrhodinka vytrvalého pláče miminka a já jsem už situaci neunesl a šel zaklepat na dveře. Bez odezvy. Povzbuzen ostatními jsem tedy zaklepal znovu a silněji. Vykoukl pan doktor a zvolal naše jméno, ještě dřív, než stačil řádně otevřít dveře od ordinace. Pak pronesl ještě:"To toho moc neuvidím, když tolik pláčeš!" Vlastní vyšetření trvalo asi 3 minuty s tím, že nám napsal doporučení na zákrok do Liberce. Nevím, jestli je normální čekat skoro hodinu s miminkem v čekárně, ale z arogance sestřičky a obecně i z přístupu lékaře nadšeni příliš nejsme.

• velmi slabý

Já jsem u něj byla asi před třema rokama. měřil mi tlak v očích a zjistil to že mám údajně zákal v oku. Přitom jsem normálně viděla. Jeli jsme tedy ho Hradce a tam mi řekli to samý jelikož ta doktorka co mě ošetřovala byla jeho známá. Moje oči zachránily Vinohrady v Praze, tam zjistily že mám jen silné rohovky jinak je vše v pořádku. Takže kdybych dala na toho "vola" měla bych zbytečně operované oči! Od té doby jezdím 1x za rok do Prahy, a musím je velmi pochválit. P.S. - jsem dítě, v době kdy mě tam poslal mi bylo 13 let!

• dobrý

jsem spokojen.

velmi dobré zkušenosti

• velmi dobrý

Je to velmi dobrý ochotný lékař.Má dobré vybavení ordinace. Se setřičkou také nemám problém, je velmi schopná. Měla jsem vážný zdravotní problém, pan doktor na vše přišel a ihned mě přeposlal na klinické pracoviště, kde mi nemoc zaléčili. Nyní chodím opět k němu a jsem velmi spokojená.

• velmi slabý

Pana doktora nepovažuji za profesionála. Několikrát jsem ho přistihla, že mi kouká do výstřihu. Když jsem žádala o kontaktní čočky, doporučil mi zřejmě ty nejdražší, protože když jsem se poptala známých, kteří k němu také chodí, nikdo neměl tak drahé jako já. Pan doktor zřejmě ví, že naše rodina patří k těm "zabezpečenějším". Stejné oční čočky jsem si tedy vyhledala na internetu a o polovinu levnější! Nepřipadá mi ani, že by mi někdy něco pořádně vysvětlil. Sestřička mi připadá sympatická a milá, ale ta mi bohužel s očima nepomůže.

• velmi dobrý

Nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Ochotný a příjemný. Jsem s ním velmi spokojená.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.