MUDr.

Lumír Mitáček

Oční lékař

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Odborný oční lékař

  Tázlerova 747
  51101 Turnov, liberecký

  93
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi slabý

  Velmi špatný lékař , bez zájmu o pacienta. Arogantní,, neporadí , nepomůže brýle zaměří špatně. Lépe Vám je změří i v optice. Raději přejít jinam u tohoto je ,,výlet" k němu velká ztráta času.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  U lékaře jsem byla registrována několik let. Od chvíle, kdy jsem si ale začala kontaktní čočky kupovat na internetu, jsem u pana doktora zaregistrovala podrážděné chování, na první pohled zhoršenou péči o pacienta. Poté, co byl velice neurvalý i k mé babičce a prakticky jí odmítl ošetřit, již nechci tohoto pána ani vidět a raději budu dojíždět desítky kilometrů k ODBORNÍKOVI. Za mě opravdu NEDOPORUČUJI.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • slabý

  Zažila jsem zde nepříjemné chování lékaře i sestry. Ordinaci jsem navštívila pro zhoršující se zrak. Zběžné vyšetření u tohoto lékaře toto nepotvrdilo. Pro jistotu jsem si nechala změřit zrak na jiném pracovišti, kde se zhoršení mého zraku prokázalo.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • slabý

  Dnes jsme s tříměsíčním miminkem navštívili ordinaci MUDr. Mitáčka ohledně ucpaného slzného kanálku. Vše probíhalo OK, sestře jsme se ohlásili, byli jsme s ní domluveni den předem mezi 8. a 9. hodinou. Miminko spalo. Předpokládáli jsme, že nás přednostně před ostatními pacienty ošetří. To jsme se ale spletli. Po třicetipěti minutách čekání se malá probudila a začala plakat. V čekárně jsme ji tedy přebalili a říkali si, že nás, vzhledem k hlasitému pláči miminka, hned zavolají. Nic se ale nestalo. Ostatní přísedící pacienti se podivovali a nechápavě kroutili hlavami. Uplynula čtvrhodinka vytrvalého pláče miminka a já jsem už situaci neunesl a šel zaklepat na dveře. Bez odezvy. Povzbuzen ostatními jsem tedy zaklepal znovu a silněji. Vykoukl pan doktor a zvolal naše jméno, ještě dřív, než stačil řádně otevřít dveře od ordinace. Pak pronesl ještě:"To toho moc neuvidím, když tolik pláčeš!" Vlastní vyšetření trvalo asi 3 minuty s tím, že nám napsal doporučení na zákrok do Liberce. Nevím, jestli je normální čekat skoro hodinu s miminkem v čekárně, ale z arogance sestřičky a obecně i z přístupu lékaře nadšeni příliš nejsme.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Já jsem u něj byla asi před třema rokama. měřil mi tlak v očích a zjistil to že mám údajně zákal v oku. Přitom jsem normálně viděla. Jeli jsme tedy ho Hradce a tam mi řekli to samý jelikož ta doktorka co mě ošetřovala byla jeho známá. Moje oči zachránily Vinohrady v Praze, tam zjistily že mám jen silné rohovky jinak je vše v pořádku. Takže kdybych dala na toho "vola" měla bych zbytečně operované oči! Od té doby jezdím 1x za rok do Prahy, a musím je velmi pochválit. P.S. - jsem dítě, v době kdy mě tam poslal mi bylo 13 let!


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • dobrý

  jsem spokojen.

 • velmi dobrý

  velmi dobré zkušenosti

 • velmi dobrý

  Je to velmi dobrý ochotný lékař.Má dobré vybavení ordinace. Se setřičkou také nemám problém, je velmi schopná. Měla jsem vážný zdravotní problém, pan doktor na vše přišel a ihned mě přeposlal na klinické pracoviště, kde mi nemoc zaléčili. Nyní chodím opět k němu a jsem velmi spokojená.

 • velmi slabý

  Pana doktora nepovažuji za profesionála. Několikrát jsem ho přistihla, že mi kouká do výstřihu. Když jsem žádala o kontaktní čočky, doporučil mi zřejmě ty nejdražší, protože když jsem se poptala známých, kteří k němu také chodí, nikdo neměl tak drahé jako já. Pan doktor zřejmě ví, že naše rodina patří k těm "zabezpečenějším". Stejné oční čočky jsem si tedy vyhledala na internetu a o polovinu levnější! Nepřipadá mi ani, že by mi někdy něco pořádně vysvětlil. Sestřička mi připadá sympatická a milá, ale ta mi bohužel s očima nepomůže.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  Nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Ochotný a příjemný. Jsem s ním velmi spokojená.

Zobrazit podobné lékaře: Jaroslava Dittrichová - oční lékař