Lumír Mitáček, oční lékař Turnov

Lumír Mitáček

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 28 ledna 2014

Hodnocení: Velmi slabý

U lékaře jsem byla registrována několik let. Od chvíle, kdy jsem si ale začala kontaktní čočky kupovat na internetu, jsem u pana doktora zaregistrovala podrážděné chování, na první pohled zhoršenou péči o pacienta. Poté, co byl velice neurvalý i k mé babičce a prakticky jí odmítl ošetřit, již nechci tohoto pána ani vidět a raději budu dojíždět desítky kilometrů k ODBORNÍKOVI. Za mě opravdu NEDOPORUČUJI.

• 16 března 2013

Hodnocení: Slabý

Zažila jsem zde nepříjemné chování lékaře i sestry. Ordinaci jsem navštívila pro zhoršující se zrak. Zběžné vyšetření u tohoto lékaře toto nepotvrdilo. Pro jistotu jsem si nechala změřit zrak na jiném pracovišti, kde se zhoršení mého zraku prokázalo.

• 10 května 2012

Hodnocení: Slabý

Dnes jsme s tříměsíčním miminkem navštívili ordinaci MUDr. Mitáčka ohledně ucpaného slzného kanálku. Vše probíhalo OK, sestře jsme se ohlásili, byli jsme s ní domluveni den předem mezi 8. a 9. hodinou. Miminko spalo. Předpokládáli jsme, že nás přednostně před ostatními pacienty ošetří. To jsme se ale spletli. Po třicetipěti minutách čekání se malá probudila a začala plakat. V čekárně jsme ji tedy přebalili a říkali si, že nás, vzhledem k hlasitému pláči miminka, hned zavolají. Nic se ale nestalo. Ostatní přísedící pacienti se podivovali a nechápavě kroutili hlavami. Uplynula čtvrhodinka vytrvalého pláče miminka a já jsem už situaci neunesl a šel zaklepat na dveře. Bez odezvy. Povzbuzen ostatními jsem tedy zaklepal znovu a silněji. Vykoukl pan doktor a zvolal naše jméno, ještě dřív, než stačil řádně otevřít dveře od ordinace. Pak pronesl ještě:"To toho moc neuvidím, když tolik pláčeš!" Vlastní vyšetření trvalo asi 3 minuty s tím, že nám napsal doporučení na zákrok do Liberce. Nevím, jestli je normální čekat skoro hodinu s miminkem v čekárně, ale z arogance sestřičky a obecně i z přístupu lékaře nadšeni příliš nejsme.

• 15 března 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Já jsem u něj byla asi před třema rokama. měřil mi tlak v očích a zjistil to že mám údajně zákal v oku. Přitom jsem normálně viděla. Jeli jsme tedy ho Hradce a tam mi řekli to samý jelikož ta doktorka co mě ošetřovala byla jeho známá. Moje oči zachránily Vinohrady v Praze, tam zjistily že mám jen silné rohovky jinak je vše v pořádku. Takže kdybych dala na toho "vola" měla bych zbytečně operované oči! Od té doby jezdím 1x za rok do Prahy, a musím je velmi pochválit. P.S. - jsem dítě, v době kdy mě tam poslal mi bylo 13 let!

• 28 ledna 2012

Hodnocení: Dobrý

jsem spokojen.

• 5 prosince 2011

velmi dobré zkušenosti

• 14 června 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to velmi dobrý ochotný lékař.Má dobré vybavení ordinace. Se setřičkou také nemám problém, je velmi schopná. Měla jsem vážný zdravotní problém, pan doktor na vše přišel a ihned mě přeposlal na klinické pracoviště, kde mi nemoc zaléčili. Nyní chodím opět k němu a jsem velmi spokojená.

• 27 dubna 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Pana doktora nepovažuji za profesionála. Několikrát jsem ho přistihla, že mi kouká do výstřihu. Když jsem žádala o kontaktní čočky, doporučil mi zřejmě ty nejdražší, protože když jsem se poptala známých, kteří k němu také chodí, nikdo neměl tak drahé jako já. Pan doktor zřejmě ví, že naše rodina patří k těm "zabezpečenějším". Stejné oční čočky jsem si tedy vyhledala na internetu a o polovinu levnější! Nepřipadá mi ani, že by mi někdy něco pořádně vysvětlil. Sestřička mi připadá sympatická a milá, ale ta mi bohužel s očima nepomůže.

• 12 listopadu 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Ochotný a příjemný. Jsem s ním velmi spokojená.

• 30 května 2010

Hodnocení: Slabý

Nikdo nebere telefony, buď se dovoláte na záznamník nebo na stále zvonící mobil. Se sestřičkou problémy nemám, pan doktor pak spíše než léčbu nabízí produkty různých firem ?! Jeho zájem o pacienta se mi zdá docela nízký, což je asi způsobeno počtem viz. měsíční čekací doby při objednání. Zkrátka pokud bych měl závažný problém tak bych šel raději jinam.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění