MUDr.

Lukáš Fojtů

Zubař

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický zubní lékař

  Kollárova 279
  69701 Kyjov, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  39
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Nejlepší ze všech zubařů, co jsem kdy zažil, a že jich bylo dost. Mladý, profesionální s citem pro práci.

 • velmi dobrý

  Jsem velmi spokojen. Děkuji.

 • velmi dobrý

  Mohu jen doporučit, jsem s ním velmi spokojená. Chodí k němu i moje devítiletá dcerka, která má vůbec z lékařů hrůzu a pan doktor i sestřicka jsou velmi milí a vstřícní, odcházíme vždy spokojeni.

 • neutrální

  S panem doktorem jsem plně spokojena já i moje rodina.Mám 2 děti a nejsou zrovna vzorní pacienti,ale přístup pana doktora se sestričkou k nim je skvělý.A od té doby co k němu chodíme,tak se nebojím.Jen doporučuji. Nedá se srovnat s předchozím lékařem.  

 • velmi slabý

  Nelíbí se mi přístup pana doktora k pacientům, dcera nerada chodí k zubaři a není vzorný pacient, ale pan doktor zvolil přístup arogantní, říkal přede mnou sestřičce, že takové problematické pacienty už ať mu tam v pátek nechodí, že alespoň v pátek chce mít klid. To už byla poslední kapka mojí trpělivosti a s dcerou jsme přešli k jiné zubní lékařce. Ta ošetření mé dcery zvládá, byť je žena. Navíc nám pan doktor nikdy o co dělá a proč nevysvětloval, narozdíl od nové lékařky.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  Musím potvrdit,že pan doktor je velice dobrý odborník.Je citlivý,vstřícný.Sestřička je taky velice příjemná.Jen je škoda,že už neordinují v Hodoníně.Kyjov je trochu od ruky,ale neměnila bych.Takže moc děkuji a mohu vřele doporučit.Zdenka Z

 • velmi dobrý

  Dobrý den, reaguji na hodnocení, že pan doktor nemá přístup k dětem. Se synem jsem dříve navštěvovala jednu paní zubařku v Kyjově a kdykoliv jsme šli i jenom na preventivní prohlídku, vždycky měl syn strach. U pana zubaře Fojtů jsme podstoupili extrakci zubu, kdy synovi(9) pan doktor musel aplikovat i injekci na umrtvení. Syn vše zvládl perfektně, bez protestů a po extrakci zubu sám zhodnotil, že pan zubař je fakt dobrý, že to od něj vůbec nebolelo. Takže k zubaři se již nebojí chodit a vždy se ujišťuje, že jdeme právě k tomu stejnému. Každý může mít jiný názor, můj je ten, že pan doktor je opravdu citlivý profesionál.

 • velmi dobrý

  prostě nejlepší jsme moc spokojení vše dělá bezvadně s klidem a výborná práce opravdu děkujeme nemůžu srovnat s lekaři které jsme měli předtím prostě pan doktor je uplně nejlepší.nevím proč takových bezva zubařu není více.moc děkujeme pane doktore.

 • velmi dobrý

  velice příjemný a ochotný bezva doktor a vše super.děkujeme

 • velmi dobrý

  Pan doktor je nejlepší u koho jsem kdy byl. Jezdím za ním až z Ostravy a jsem velmi spokojen.