Akupunktura • Od 300 Kč

Aplikace MD injekcí - fyziologická regulační medicína • Od 200 Kč

Laserová sprcha • 60 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Od 300 Kč

Od 200 Kč

60 Kč

Rehabilitační ordinace

Nejlepší rehabilitace, se kterými jsem se kdy setkala. Jsou zde samé odbornice, jak paní doktorka, tak sestřičky. Děkuji za odblokování a celkovou péči.

Vyborna rehabilitace. Kratke cekaci doby na objednani, a pani doktorka a rehabilitacni sestra byly velice vstricne a napomocne v komunikaci a organizovani rozpisu lecby kvuli memu pobytu v zahranici a limitovanymi terminy. Rehabilitacni sestra Martina je fantasticka; ma celostni pristup k rehabilitaci, poradi s osobni zkusenosti s yogou, pilates, pomocnymi videi na internetu na cviceni apod. Dekuji moc ordinaci pani doktorky Sobotkove.

Velmi dobrá rehabilitační ordinace, paní doktorka je pravý odborník + milá, vstřícná. Celkové prostředí moc příjemné. Vždy jsem se tam velmi těšila, byla jsem velmi spokojená, recenze opravdu nelhaly.Děkuji za vše!

Nejlepší rehabilitace, jakou jsem kdy poznala (a to jsem rehabilitační sestra). Spojení klasické rehabilitace a alternativních metod je u nás ojedinělé a přináší skvělé výsledky. H. Sv

Vstřícné jednání,čistota, snaha pomoci,moderní léčba - nejlepší rehabilitace v Plzni, kterou jsem prošla.

Paní doktorka Sobotková je velmi příjemná a jak zde již bylo několikrát napsáno- vždy se věnuje na nejvyšší úrovni a snaží se pomoci se vším . Vyšetření bylo velmi rozsáhlé ,oproti jiným lékařům a pokud nepomůže přímo paní doktorka,tak doporučí dále . Byla jsem nadmíru spokojená a paní doktorku můžu jen a jen doporučit .

nejlepší rehabilitace v Plzni, sestřičky prochází skvělými kurzy, aby pak své získané zkušenosti uvedli na své pacienty.

nejlepší

Příjemná,vždy odborně vyšetří a poradí,snaží se co nejvíce pomoci a hlavně má lidský přístup k pacientovi.Odcházím od ní vždy spokojena a velmi dobře ošetřena.

neznám nikoho lepšího,vše pozná,umí odblokovat

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Mám problém s bederní páteří už dlouho.Nemohu chodit ani 1 km.Nejhorší je chůze do kopce.Intenzivně bolí pak i levá noha ze zadu,až se zhoršuje stabilita.Navíc mě brní pravá ruka.Dnes jsem byl u lékaře pro bolesti pravého třísla,neshledal kýlu.Loni jsem byl na měsíc v rehabil.zařízení,ale vše bez efektu.Už jsem zoufalý. Pomůžete mi prosím? S mojí ambul. lékařkou jsem domluven,pokud si najdu fyzioterapeuta,vystaví mi doporučení. Je mi 74 roků.Děkuji Vám za odpověd,Mirek

Dobrý den, bez vyšetření se nemohu k Vašemu stavu vyjádřit a nevím jestli Vám mohu pomoci.
S pozdravem, L.Sobotková

MUDr. Ludmila Sobotková

Dobrý den, při menstruaci mě bolí kříže a hýždě (to je běžné), ale po prvním dnu bolest jakoby postoupí do pravé nohy. Takové nepříjemné bolestivé pnutí, které trvá pak ještě další týdny. Když jsem v pohybu (chůze, kolo) je to lepší, ale v klidu a hlavně v noci je bolest nesnesitelná, bez prášku nemůžu spát. Horká sprcha také uleví, ale na chvilku. Při každé další menstr. se toto opakuje.
Děkuji za radu, Iva.

bez řádého vyšetření se nemohu vyjádřit k příčině obtíží a léčbě. Vzhledem k charakteru popisovaných obtíží může jít o svalovou nerovnováhu v oblasti pánve nebo jde o problém v bederní páteři.
S pozdravem L.Sobotková

MUDr. Ludmila Sobotková