k pani doktorce jsem casto nechodila,nemela jsem vaznejsi problemy,ale byla vzdy mila,vyslechne,trpelive odpovida na dotazy.Prestala jsem k ni chodit kvuli jeji nesympaticke a neochotne sestre,jeji chovani mi bylo vzdy neprijemne.

Dobrý den, opravdu p. Kohanovou nedoporučuji. Kdyby nebyla na dovolené a nenavštívila jsem doktora Šoustka v Aleji, který ji zastupoval tekla by mi neustále krev ještě dodnes. Měla jsem zánět, hrozné bolesti při menstruaci a další problémy, které mi pan doktor našel. Paní doktorka nebyla schopná vyřešit muj problém. 4 měsíce v kuse jsem krvácela... každý den 4 měsíce v kuse a ona pořád jen počkejte vaše tělo si zvyká na tabletky jasne... Pan doktor mě vyšetřil a zjistil mi spoustu problémů a nechápal proč je p. doktorka neřešila. Udělala mi jen nějaký výtěr a to bylo vše. Naprostá hrůza !! Fronty v čekárnách... Příjdete tam v 7 (p, doktorka je tam od 8mi) a ještě o půl 10 tam sedím a čekám na vyšetření. Hledám si nového gynekologa. Nedoporučuji.

Paní doktorka je dobrá akorát tak na napsání receptů na antikoncepci a canesten. Cokoliv složitějšího neovládá. Dokud jsem neměla potíže, tak jsem k ní chodila a byla jsem spokojená. (Ono pokazit se na psaní receptu a běžné prohlídce nedá, to zvládne i čerstvě studovaný doktor/doktorka).
Moje zkušenost: měla jsem velké bolesti v podbřišku, 2 dny vkuse, i v noci jsem se budila a opravdu jsem nemohla spát, bylo mi na omdlení během dne atd.. běžné léky proti bolesti působily jenom krátce, tak jsem vyrazila za paní doktorkou. Udělala vyšetření (jenom trapný obyčejný stěr!!!) a ať si zavolám za cca pár dní. A na můj dotaz, jak mám vydržet při těch bolestech, tak mi řekla, že mám vydržet, že se pak domluvíme na léčbě !!! Takže jsem čekala nějakých 5 dní a volala a diagnoza paní doktorky: máte kvasinkovou infekci, napsala canesten a nějaké čípky. Toť vše. Na můj nevěřícný pohled nereagovala, psala si něco do počítače. Kvasinkovou infekci jsem kdysi měla, příznaky znám, nějaké kvasinky má i normálně zdravá žena.
Navštívila jsem teda jiného gynekologa na druhý den, ale po týdnu už bolesti přešly, užila jsem si své....
A nový gynekolog? Ano, tak mlčenlivý, člověk se musí ptát, no problém. Ale poslal mě okamžitě na krev, kde zjistili zvýšené CRP, což je záněť v těle. Protože už bylo po týdnu, co jsem došla k němu, tak nezjistil přesně, kde zánět byl, takže se opravdu jen můžu dohadovat, který orgán mi paní doktorka "sprasila" Nový lékař mě doléčil antibiotikama, chodila jsem na krev co 3 dny až do úplného doléčení a klasických hodnot CRP. A vzhledem k jeho velké hodnotě tehdy chodím každý rok na nové odběry....
Takže - byl opravdu pro paní doktorku problém zařídit odběr krve, když měl člověk opravdu velké nesnesitelné bolesti
Ano, byl! Nešlo o napsání jednoduchého receptu, je to už složitější zákrok pro ní.
A má zkušenost není jediná, spousta žen už k ní nechodí z různých důvodů.
Divím, že pořád nějaké pacienty má a všem přeju moc zdraví v této ordinaci a pokud možno žádný větší problém, protože paní doktorka to nezvládne.

je to moc dobra lekařka jednička

Jak tady již bylo řečeno, mám pusu, tak se můžu zeptat. Ano, můžu se zeptat, co pro mě ta která diagnóza znamená, co bude obnášet léčení, jak dlouhé bude... Opravdu s tím nemám problém. Nejsem ovšem lékař, abych paní doktorce navrhovala vyšetření, která mi má udělat. Od podzimu jsem tušila, že něco není v pořádku (bolesti v podbřišku, špinění uprostřed cyklu), a to tím spíš, že jsme se už několik měsíců neúspěšně snažili o miminko. Podle paní doktorky to byly cysty na vaječníku, nic vážného, a lehká hormonální nerovnováha. Po třech měsících užívání hormonů mi při bleskové kontrole neudělala ani ultrazvuk a bez mrknutí oka napsala tabletky na dalších 6 měsíců. Doporučení na vyšetření pro manžela jsem si musela doslova vyprosit. Po této zkušenosti jsme nad paní doktorkou zlomili hůl, sami se objednali do CARu v Ostravě a nestačili se divit. Čeká mě zákrok, při němž mi odstraní jednak polyp z dělohy a vyšší sliznici a především udělají nutná vyšetření, na která jsem měla být poslaná dle MUDr. Tomanka, k němuž jsem se okamžitě přeregistrovala, už dávno.
Takže shrnutí - paní doktorka Kohanová je opravdu milá a pohodová, nicméně (a to už tu bylo taky zmíněno), spokojeny jsou s ní jen pacientky, které nemají jiné problémy než záněty. V případě, kdy je třeba řešit něco vážnějšího, začíná mít člověk pocit, že je v ordinaci vlastně přesčas a zdržuje. A co nechápu už vůbec, je skutečnost, že ultrazvuk nedělá jak při běžných prevencích, tak dokonce ani v případě dřívějšího nálezu.

S paní doktorkou jsem po profesionální stránce nebyla vůbec spokojena. Naštěstí v mém případě nešlo o nic zásadního, ale na veškéré problémy předepisovala Canestene, nikdy mi nic nevysvětlila, často mi ani nestanovila diagnózu. Je sice pravda, že v její ordinaci se cítíte dobře, máte tam dostatek soukromí, ale rozhodně bych se k ní již nepřihlásila. Neprohlídne vám prsa, neudělá jakékoliv vyšetření navíc. Nedoporučuji.

Po dlouhé době jsem konečně našla velmi dobrou lékařku,je velice sympaticka ,vstřícná a velice dobře se cítim v její ordinaci.Jsem s ní o samotě v ordinaci na rozdíl od jiných ,když je tam ještě i zdravotní sestra .Mohu se na cokoli zeptat bez ostychu a není tam třetí osoba.Hodnotím velice kladně ,jako pacientka jsem velice spokojená.S pozdravem Tokárová Júlia

Paní doktorka je velmi ochotná a dobrá lékařka. Nikdy s ní nebyl problém a vše vysvětlí ochotně. Komunikace s ní je bez problému. Ještě než mi bylo 18, tak jsem chodila k jinému lékaři, ale ten se neuměl chovat. Sestřička je taky v pohodě. Doporučuji všem. Vždy mě důkladně vyšetří a poradí mi.

Přešla jsem k paní doktorce od jiné gynekoložky a jsem spokojená. Je sice pravda, že toho moc nenamluví, ale každý je nějaký, a když chci něco vědět - taky mám pusu, abych se zeptala a nečekám, že mi to někdo bude věčně servírovat na zlatém podnosu.
Byla jsem u ní se zánětem, předepsala mi tabletky a vše je ok.

Já bych řekla, že u paní doktorky, je to jednou tak jindy zas jinak.. Připadá mi to tak :) S péči jsem spokojená, když se zeptáte, dokáže poradit. Jednou se stalo, že mi dvakrát dala na zánět tabletky, o kterých jsem ji říkala, že mi způsobují krvácení po 3 denním užívání,ale stejně mi je napsala... Nakonec jsem to doléčila něčím jiným... Těhotná jsem zatím nebyla, takže mohu posoudit jen základní věci. S prohlídkami atd jsem spokojená. Sestřička, ikdyž se tváří kysele je taky fajn :)