Ordinace praktického lékaře

Přijímám: dospělí

Promovala jsem v červnu 2009 na III. lékařské fakultě University Karlovy, v průběhu studia absolvovala několik zahraničních stáží (Brazílie, Itálie). ...

• všeobecný praktický lékař

£
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Snaha pomoci, dokonce i poradit se s jinymi, i to rici,kdyz je to kompl. Potiz byla jen, kdyz se clovek az moc sveruje. Po odborne strance to bylo vynikajici.Snaha rychle pomoci,zacilit lecbu,mi mozna zachranila i ledviny. I smerem k prevenci. Diky i peclivosti, nove nabery, snaha prekontrolovat odhalila i urcitou glykemickou nedostatecnost, či poruchu. Každopádne, co se tyce odhaleni nejake choroby, snaha potom jit a prijit na kloub. To me opravdu u naseho zdravotnictvi prekvapila.Za me jasna 1*.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka je vždy empatická a nápomocná. Nemám nejmenší problém jí důvěřovat a člověku vždy zlepší den.

MUDr. Lucie Nečesánková

Děkuji za milou zpětnou vazbu!

Pani doktorka Nečesánková bý mohla být vzor všech lékarů.Je velmi milá,přijemná.Dokáže si na pacienta udélat čas a rešit i složitéjši připady,trpélivé hledá pravou přičinu onemocnéni,nic ne zanedbává velmi pečliva,má zájem o pacienta a to se v dnešni dobé už moc často nevidi.Navic je velmi profesionálni lékařka.Opravdu moc mi pomohla a stále pomáhá jsem s ni velmi spokoená jak s léčbou,tak s přistupem.Mohu jenom dékovat a vřele doporučit!

MUDr. Lucie Nečesánková

Velmi děkuji za pozitivní zpětnou vazbu!

Paní doktorka je skvělý člověk, ještě nikdy jsem se nesetkala s tak lidským přístupem a viditelným zájmem o vaše zdraví, umí naslouchat a uklidnit. Něolik let jsem se trápila se zhoršujícím se zdravím a žádný lékař na to nepřišel -naprostý nezájem a jen rutina, až ona byla schopná udělat detailní testy a různá vyšetření, které nejsou běžné a díky ní mám konečně diagnozu a kvalitnější život - za to jí patří velký dík!!!

MUDr. Lucie Nečesánková

Jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci!

Paní doktorka je velice milá a profesionální. Po zkušenosti z běžných poliklinik, kdy Vás berou jako na běžícím páse, je to velice milé osvěžení.

Při prohlídce jsem měla pocit, že je o mě dobře postaráno a veškeré potřebné testy mi udělali přímo u nich.

Rozhodně všem doporučuji!

Mám velmi dobrou zkušenost! Je to lékařka, která vás poslouchá, přečte si vaši dokumentaci a pečlivě se věnuje vašemu problému. Je lidsky velmi příjemná a navíc hezká :-)! Při třech návštěvách jsem měl pokaždé pocit, že jsem v dobrých rukou. Je profesionální a pečlivá.

Velmi se mi líbí nový způsob komunikace a lékařské služby ordinace - jednoduché objednání bez čekání, e recepty. Moje dosavadní zkušenost je dobrá a mám dobrý pocit že jsem v rukou dobrého starostlivého a lékaře
Jan Patera

K paní doktorce jsme se registrovali nedávno po přestěhování. Měl jsem na ní dobré reference již před tím, ale paní doktorka prokázala, že je skutečně profesionál. S vleklými zdravotními potížemi jsme s manželkou chodili po doktorech již 3 roky a paní doktorku Stádníkovou napadlo udělat pár cílených vyšetření a odhalila jednu z příčin potíží. To ještě nikoho před tím nenapadlo i přes zřejmé příznaky. Paní doktorka postupuje systematicky a pečlivě. Na rozdíl od spousty jiných lékařů pochopila, co to znamená celostní medicína. Paní doktorku Stádníkovou mohu doporučit.

Se svoji byvalou lekarkou jsem nebyla kvuli jejimu pristupu spokojena a tak jsem dlouho hledala noveho praktickeho lekare. Jsem moc rada, ze jsem nakonec pred vice nez rokem nasla prave doktorku Stadnikovou. Nejen, ze je to velmi mily a empaticky clovek, ktery se skutecne o pacienty zajima, ale snazi se vzdy zodpovedne najit priciny jejich problemu. V pripade podezreni nevaha poslat ke specialistovi. Cela ordinace vcetne sestricek je perfektni, navic ocenuji i moznost objednani pres internet.

Přidávám se k zástupu velice spokojených pacientů. S paní doktorkou jsem měla v posledních měsících čest několikrát a vždy bylo jednání příjemné a její přístup velice zodpovědný. Kristýna Lhotáková