Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
U Nemocnice 2, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

- nutila mě jít na CT snímkování. Argumentoval jsem, že RTG snímků mám mnoho. Na CT vyšetření(dům 20m od ORL) neumí to provést bez papírové žádanky v roce 2017. Konkurence, kam to mám blíže ano.
- Sdělil jsem jí po x měsících, že mne akorát oktrádá o čas a stále se nemohu potápět. Jízlivě mi do telefonu(květen-červen 17) sdělila, že potápět se mohu. Ale neukázala jak, bez masky, která je mi po urazu malá.
- Když už je CT snímkování hotovo čekám od března 2017(je listopad 2017) na to co s tím snímkem. 2x mne odmítla v domluvený termín.
- Nemapatuje si čekací doby v jejím zaměstnání. Slibovala, že objednání do jejich další xyz poradny je do měsíce(na webu má být do 3 týdnů), lež. Čekal jsem celkem 8 měsíců na 5minutovou návštěvu, kdy všichni zúčastnění po tak dlouhém čekání nevěděli o co jde.
- nikdy prý neviděla webové stránky VFN ORL a VFN(čekací doby)
- neřekla mi do dnes, proč jsem musel jít na CT. V Radio VFN.
- při dalších třech náhodných návštěvách ORL VFN s krvácením, kdy byla jedním ze dvou sloužících lékařů mě odmítla ošetřit systémem ignorace. Čekal jsem (24.10.2017) od 11:40 do 14:10 a nic se nestalo, krvácení na podlahu přestalo.
- pokud někoho s omezujícím problémem =oteklým patrem a omezeným dýchání nechá bez upozornění čekat měsíce-roky,tak je to opravdu špatný doktor.

Vyšetření pacientům jen tak nedávají a drží ho tím jako rukojmí.

Paní dr. Rathová je velmi milá, jemná, komunikativní,zodpoví všechny dotazy. Jsem ráda že jsem se k ní objednala a vřele ji mohu doporučit.Helena Pipková

Výborná paní doktorka, celá rodina k ní chodíme již přes 15 let. Profesionální, přátelská, vždy pomůže - jsem moc ráda, že ji máme :) . Vyléčila mi přetrvávající angíny (přišla na to, že imunitní systém je oslabený boreliozou), takže díky ní jsem nepřišla o mandle (které mi chtěli jiní lékaři již vytrhnout).Moc děkuji. Monika Horká