Kladská 466, Trutnov

Umístění: Rideo s.r.o., Praktický zubní lékař Jiný

Chtěla bych poděkovat paní doktorce i sestřičce za ošetření, milí přístup k pacientům a za jejich trpělivost a soucit.Ještě jednou děkuji ,přeji všechno nejlepší v Novém roce a hodně zdravíčka.

Jsem nadsena, ze se me tato zubarka ujala, ocenuju klidny, vyborny pristup a peclivost. Diky Lucko, vazim si toho, ze k tobe mohu dochazet. Zuzka

Skvělá zubařka s profi přístupem k pacientům!
Po dlouhém očekávání k přijetí pod její křídla mě zbavila po chvilce bezbolestně dlouhodobé bolesti zubu (při konzumaci jídla).
Vkusná ordinace moc ochotná sestra i lékařka.Mohu jen doporučit!!!!
Nemám žádnou kritiku snad jen dlouhá objednávací doba cca 3měs. ovšem mluví to o tom, že její péče je dosti žádaná.

Děkuji Vám

Vynikající zubařka s perfektním přehledem v nových technologiích. Jako jedna z mála nabízí všechna řešení potíží a nesnaží se nenabízet řešení "na pojišťovnu".
Můžu jen doporučit

perfektni pristup cit pro zakrok profesionalitnaprosta spokojenost

výborná zubařka, velmi příjemná a milá

Uz ve dverich zjistite, ze neni treba se vsech zubaru bat. Tato, az velmi mlade vypadajici (tipnete ji sotva dvacet:-)!!!) pani doktorka svym uprimnym usmevem a obrovskyma hnedyma ocima doda Vasi dusi klid a zacnete se hned citit prijemneji.
Lidsky pristup a profesionalita - hlavni charakteristika dojmu z projizdky na jejim zubarskem kresle. Doporucuji ze vsech sil!!!!

Nejlepší zubařka, jsem nadšená! Paní doktorka mě zbavila dlouholetého strachu, je příjemná, opatrná, důkladná a všechno ochotně vysvětlí, aniž by člověk měl pocit, že zdržuje. Pomalu se začnu k zubaři i těšit... :-)