SOUKROMÁ STOMATOLOGICKÁ LABORATOŘ LUCIE HULOVÁ, PAVEL DVOŘÁK, DIS
Jurečkova 889/3, Opava

V naší laboratoři se specializujeme na fixní protetiku, jejíž konstrukce vznikají metodou počítačem podporovaného návrhu a výroby. Specializujeme se n...

K paní doktorce Hulové chodím již delší dobu a jsem se vším naprosto spokojen. Jelikož se sám věnuji zubařině, tak vím, že paní doktorka je profesionál, který dělá vše na 100%. Paní doktorka mi extrahovala zuby moudrosti a opravila několik nevyhovujících výplní - vše precizně a bez bolesti. Velkou předností je bezpochyby empatie a snaha pomoci. Mohu se zcela klidným svědomím doporučit.

Rád bych touto cestou poděkoval paní Lucii Hůlové za nejen stoprocentní profesionální, ale hlavně lidský přístup, se kterým jsem se setkal v její stomatologické laboratoři. Díky konzultacím a času, který mi věnovala při řešení mého problému, jsem znovu získal komfort plně funkčního chrupu. Nejen, že si mohu opět vychutnat svá oblíbená jídla, ale též se opět usmívám na svou krásnou ženu, která mi je vaří.

Stanislav Branny

Chtěla bych ještě jednou poděkovat za pomoc, které se mi v této laboratoři dostalo. Nejenom, že mi vyšli vstříc a "expresně" mi vyrobili nový můstek jako náhradu za starý poškozený, ale hlavně jsem byla nadšená celkovým přístupem, který se v dnešní době v Čechách již málokdy vidí. Výsledná práce je nejen skvělá po estetické stránce, ale taky mi dokonale sedla (za pár minut po nasazení mi vůbec nepřišlo, že bych měla v ústech něco nepřirozeného), za čímž stojí právě perfekcionalismus slečny Hůlové. V laboratoři jsem strávila dost času a jsem ráda, že jsem tentokrát natrefila na někoho, kdo je nejenom zručný, pracuje s nejnovějšími technologiemi, ale má v sobě i kus umělce. Stále si totiž pamatuji, když mi nasadili před 10 lety můj starý můstek, a mně se chtělo doslova brečet, jak mi připadal ošklivý... Tentokrát je to ale naopak a tuto laboratoř mohu vřele doporučit všem, kdo hledají kvalitní odborníky s lidským přístupem. P. Doležalová

Ve svých pětašedesáti letech jsem byl nucen vyřešit problém se svým chrupem.Tři letité pryskyřičné korunky již dosluhovaly a tři mezery po vytržených zubech už byly pádným důvodem k nápravě. Na doporučení přátel jsem navštívil laborantku slečnu Lucii Hulovou v laboratoři v Opavě a po vzájemné domluvě a perfektní lékařské přípravě paní doktorkou Žitníkovou, mi v této laboratoři zhotovili kompletní,esteticky zdařilý, ale hlavně plně funkční keramický chrup do celé horní a části dolní čelisti. Jsem naprosto spokojený jak s prací,tak i s přístupem slečny Hulové k mé osobě-pacienta, při řešení funkčnosti,barevnosti a materiálu náhrad.
Díky Vám.
Tuto laboratoř můžu vřele doporučit. Budou se Vám plně věnovat. Mira Dvořák Ostrava

Děkuji za rychlost provedení práce, kvalitu, profesionalitu a lidský přístup...všem vřele doporučuji. Eleni A.

Hlavně lidský přístup,profesionálně provedená práce a cítil jsem se tam skvěle za což děkuji.
Petr Doležal, Krnov

Opět velmi dobrá zkušenost, milí, ochotní, vstřícní lidé a skvěle odvedená práce. Znovu mohu všem doporučit.
Ivana Adamčíková

Stoprocentně odvedená práce, navíc krásné prostředí a milí lidé. Všem doporučuji!
Adamčíková

Příjemné prostředí, milý přístup a odborná práce se skvělým výsledkem. 100% spokojenost.
Novotná Opava

Velice kvalitní a lidský přístup, velice kvalitní práce. Doporučuji!