Odhadovaná doba odpovědi:
    MUDr. Luboš Karásek
    Bělohorská 263/33, Praha

Objednávání do ambulance Bělohorská na čísle 777 973 710.

• Adresa

• Charles Nicolle faculty hospital, Tunis

Znalost jazyků

• Angličtina

Umístění: Gynekologie MUDr. Emilie M. Kučerová preventivní prohlídky

Chodím k panu doktorovi 5. rokem a nikdy předtím jsem neměla lepší péči. Je to odborník na svém místě a pomohl mi již v mnoha směrech. Děkuji za skvělý přístup a empatii, protože se mnou je to někdy těžký :)

Umístění: Gynekologie MUDr. Emilie M. Kučerová klinické vyšetření

Pan doktor je člověk na svém místě! Velice ochotný a vstřícný, snaží se pomoci s každým problémem.
    Doporučuji dále a děkuji.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin Jiný

Rozhodne doporucuji! Pan doktor mi pomohl vyresit problem, se kterym jsem se potykala skoro 3 roky, pouze po jedne navsteve! Muj predchozi gynekolog ho vecne bud neresil nebo resil bez vysledku a zde byly vysledky ihned, plus je mozne pana doktora kontaktovat skrze dalsi postup lecby. Poplatky jsou sice trochu vyssi, ale uz bych jinam nesla!

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické konzultace

My first visit to Dr. Karásek. It was a pleasure to meet him and I will definitely continue my visit. If you're not Czech speaker and seeking very good english speaker doctor i recommend Dr. Karásek is the one.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Pan doktor s velkým P. Ještě se nestalo, abych z návštěvy u pana doktora Karáska neodešla spokojena. Člověk na pravém místě.

X

Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické konzultace

Pan doktor byl milý a pozitivní. Přišla jsem za ním s jistým problémem, na který nakonec pan doktor zapomněl. Předepsal mi léky, které nemají nic společného s problémem, se kterým jsem za ním přišla. Jsem samoplátce, ale pan lékař se ani nepodíval do mých dokladů a ujišťoval, že určité vyšetření bude zdarma, ale měla jsem zaplatit. Když bylo celé vyšetření hotové, rozloučil se se mnou, aniž by řekl cokoli o mém problému. Musela jsem se zeptat znovu. Na což mi dal pár "tipů" a řekl, že až se můj stav zhorší, budu muset jít k jinému lékaři.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-)

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Dobrý Den chtěla bych Doporučit Pana Doktora byla jsem na první prohlídce a za mě úplně v pohodě parádní ordinace ,všichni milý ohleduplný já jsem na prosto spokojená mohu jedině doporučit

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Very good doctor. Every time he is willing to explain the situation and help me. I am very satisfied. Also he is very good English speaker.