Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

MUDr. Lubomír Továrek v roce 1996 absolvoval studium na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci působil jako oční lékař na Oční kli...

Léčené nemoci

• Šedý zákal - Katarakta

Umístění: OFTA s.r.o., oční laserové centrum Jiný

Ofta Plzeň, super. Maximální spokojenost. Jsem nadšený. Všechny chvály zde uvedené se zakládají na pravdě. Děkuji, děkuji, děkuji...

Umístění: Oční klinika NeoVize - Praha Laserové operace šedého zákalu pomocí femtosekundového laseru LenSx

Naprosto profesionální přístup se stručným popisem prúběhu operace. Výsledek dokonalý, ostrý obraz jaký jsem před operací neměl. do 15 ti metrů spolehlivě vidím houbu. Fakt svělý i jako zážitek.

Umístění: Oční klinika NeoVize - Praha Odstranění šedého zákalu

Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D

Umístění: Oční klinika NeoVize - Praha Operace šedého zákalu

S operací před třemi týdny jsem byla naprosto spokojena, průběh bez problémů, personál velmi ochotný, usměvavý a vstřícný (objevil se nečekaný problém s dopravou - dopravní nehoda - a kvůli tomu jsem dorazila později), prostředí příjemné a vycházející vstříc potřebám pacientů. Pokud bych se znovu rozhodovala kam jít, tak jedině sem.

Pan Dr. Tovarek me operoval sedy zakal s implantaci trifokalni cocky pred Vanoci 2015. Profesionalita a pratelsky pristup nejen Dr. Tovarka, ale i jeho personalu na operacnim sale a personalu v Duovizi byl nadprumerny. Mesic po operaci jsem byl na prohlidce v Kanade, kde ziji. Muj kanadsky optometrista byl ocividne prekvapen, jak po operaci dobre vidim na jakoukoliv vzdalenost. Vyjadril se, ze pri tom, jak dobre vidim na dalku, by neocekaval tak dobry zrak na blizko. Dodal, ze tak cista a dobre udelana operace se zridka vidi a ze lekar, ktery operaci provedl rozhodne vedel, co dela. Jsem spokojen a dekuji Dr. Tovarkovi. Rozhodne Dr. Tovarka a tym Duovize rad komukoliv doporucim.

V srpnu jsem absolvovala operaci šedého zákalu laserem s implantací trifokální čočky. Operace obou očí proběhly v klidné atmosféře díky velmi lidskému a profesionálnímu přistupu personálu oční kliniky DuoVize, zejména samotného operatéra Mudr. Továrka. Díky této operaci jsem se zbavila brýlí, které mě předtím značně traumatizovaly. Byla jsem spokojená i s předoperační a pooperační péčí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě kliniku DuoVize.

Když mi po vyšetření v DuoVizi bylo řečeno, že po operaci šedého zákalu nebudu potřebovat brýle, moc jsem tomu nevěřila. Dnes jsem po operaci obou očí a brýle jsou minulostí! Děkuji panu Mudr. Továrkovi a celému týmu Duovize za perfektní a vysoce profesionální přístup.

Operace šedého zákalu proběhla bez komplikací. Přístup pana doktora Továrka byl velice profesionální. Byla jsem velmi spokojena.

Děkujeme za úspěšně provedenou operaci šedého zákalu jak operáterovi MUDr. Továrkovi, tak i jeho operačnímu týmu. Vyjadřujeme plnou spokojenost i se všemi zaměstnanci kliniky DuoVize, se kterými jsme přišli do styku.

Podstoupila jsem operaci Prelex s trifokální čočkou.Musím pochválit jak personál klniky Duovize,tak předoperační a operační tým včetně mudr.Lub.Továrka. Velmi lidský přístup.Moc děkuji všem.

Léčené nemoci

• Šedý zákal - Katarakta