Ord. praktického lékaře stomatologa
Karla Čapka 1, Děčín

Co se týče práce,tak úžasný. Jen asi pan zubař neměl v ten den náladu,nebyl nepříjemný,ale jeho jedna odpověď se mě dotkla. V ten den mi po zákroku neřekl zda mám přijet na kontrolu a pak se to zhoršilo,při dalších kontrolách jsem se ho radši sama od sebe na vše ptala a už měl nejspíš i lepší náladu, takže můžu doporučit. Vše dělá pořádně a v rychlosti,pacienty na křesle netrápí hodiny pokud není třeba. Jinak sestřička je fajn,hodná a asi nejspíš jednou za čas ráda vtipkuje, alespoň se člověk zasměje a nemyslí na věci okolo.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Je radost mit takoveho lekare! Vstricny, profesionalni, citlivy. Stejne tak i sestricka a cely tym, ktery slape jak hodinky :)
Moc dekuji za skvelou peci.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa chirurgická extrakce zubu

Super doktor! Můžu jedině doporučit. Měla jsem velké obavy z trhani zubu - naštěstí zbytečné. Injekce sice bolí, ale jinak zákrok byl rychlý a pan doktor byl velice precizní. Doporučuji, skvělý přístup a sestřičky taky skvělé :)

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa chirurgická extrakce zubu

K panu doktorovi nás poslal ortodontista, z chir. zákroku u dítěte jsme měli obavy - naštěstí zbytečné. Celý tým šlapal jako dobře namazané hodinky, vše se odehrálo bez slz, následně nás pan doktor poučil, co a jak dál, vše se krásně zahojilo a srostlo. Velký respekt a velký dík.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa pravidelné ošetření

Pan doktor mi opravoval tři zuby a u dvou byl pak následně problém. Zub by se neměl zavírat dříve, než se vyléčí. Následná resekce je podle mně jenom oprava počáteční nekvalitní práce.
Zubařů je bohužel nedostatek a jako ve všech profesích to pak vede k nedostatku konkurence a snižování úrovně služeb.

Už jsem byla asi u čtyř zubařů a konečně jsem narazila na někoho, kdo je naprostý ideál:-) Vždy příjemný, občas i zašpásuje (což je potřeba v tomto oboru, aby z vás spadl strach)a hlavně zoubky skoro jako nové. Nikdy bych nevěřila, že se přestanu bát chodit k zubaři. Doufám, že panu doktoru tento přístup vydrží.

Pro mě je pan doktor jako stomatolog nejlepší a jako člověk báááááječný!!!!
Jeho lidský přístup a vlídný úsměv je balzám na nervy i pro takové "strašpytle" jako jsem já. Jsem ráda, že je to můj ošetřující lékař. Pacientka Jana

vždy je přijemný a vše mi umí vysvětlit,a na jeho péči si nemůžu stěžovat.Nikdy nic nezanedbál.

Prijemne vystupovani a vstricnost klientovi

velka spokojenost