Olomouc
Janskeho 24, Olomouc

Ordinační doba:
Pondělí 7:30 - 12:0012:30 - 15:30 poradna pro kojence 15:30 - 18:00
Úterý 7:30 - 11:3012:30 - 15:00 pro zvané 15:00 - ...

Umístění: Olomouc Jiný

Čekali jsme v čekarne dvě hodiny (byli jsme jako třetí na řadě ).
Po vyšetření paní doktorka tvrdila, že dcera je pouze nachlazená a ani nic nedoporucila na vyléčení ani nás nepozvala na kontrolu, nebo kdyby se to zhoršilo ať zavoláme, dceri se to zhoršilo, po 3 dnech jsme přešli k jiné doktorce, která ji vyšetřila a dcera má zánět průdušek a zánět nosohltanu, tak že je na antibiotikach. Kdyby se to nelecilo skončila by se zápalem plic ve špitále.
Takže tuto doktorku rozhodně nedoporučuji!!!

Umístění: Olomouc Jiný

S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni, je pečlivá, lidská a k dětem se chová skvěle.

Umístění: Olomouc pravidelné zdravotní prohlídky

S paní doktorkou jsem moc spokojena, je ochotna se na všem domluvit, prohlídky nepodceňuje, pečlivě prohlídne dítě, doptá se rodičů, vysvětlí, poradí, doporučí... v případě závažnějších věcí okamžitě jedná. v případě potíží si kdykoli vyčlení místo na prohlídku, to je možná i důvodem, že se u ní v čekárně průměrně 30-45 minut čeká - dalším důvodem je, že novorozenci nechodí na přesný čas a jdou vždy přednostně (každý na počátku ocení)... největším benefitem je, že má opravdu ráda děti, jde to na ní vidět a podle toho se k nim chová!

Paní doktorky si velice vážím. Je skutečný profesionál. Přešli jsme k paní doktorce v 5.měsíci věku dcery. Ihned při první návštěvě paní dr.zjistila nález na srdíčku v podobě šelestu, všimla si i bledých rtů dcery a celkově bledší barvy. Na její doporučení jsme se objednali ke specialistovi v oblasti kardiologie, který zjistil dceřinu srdeční vadu, která se ukázala jako rozsáhlá a operativně řešitelná. V ten moment se mi vybavilo a vysvětlilo několik otazníků, které mi předchozí pediatrička nebyla schopná vysvětlit - i při opakovyných upozorněních a výzvách. Přehlížela projevy, neposlala nás s dcerou nikam. Byly to projevy, kterými tělo upozornovalo na srdeční vadu. /fialovění při pláči, prodlevy dechu, nepřibírání na váze, pohybový skluz, sání ze savičky hodinu a déle - kdo má dítě se srdeční vadou, jistě ví/. Měla jsem o dceru velký strech, intuice mi napovídala - přejdi jinam. Díky Bohu za rozhodnutí a za to, že nás p.dr. Bláhová přijala. Díky za její pozornost, důslednost, empatii, lásku. :-) Mgr. Marie Balcárková

Velice milá a ochotná paní doktorka :o) Vždy vše důkladně vyšetří a se vším poradí. Jsem velmi spokojena.

Paní doktorku znám skoro 26 let. Je milá a pečlivá a snaží se přijít na příčinu věcí ne jen léčit důsledek. Chodila jsem k ní já a teď i moje dcera. Jsme velice spokojeni.

Já moc spokojená nejsem. Dlouho se čeká a zbytečně zdlouhavě rozebírá a dohromady se stejně nic nevyřeší. Paní doktorka je sice pečlivá, ale někdy až moc a zbytečně.

Bohužel moje zkoušenost s paní doktorkou jsou velmi špatné, malá se mi osypala a doktorka ji léčila naprosto špatně (předepisovala různé olejíčky atd které samozdřejmně nezabíraly a jen zrujnovaly už tak náš malý rozpočet) a až zkoro po 9 dnech kdy už si nevěděla rady a malá vyzkoušela kde co ,tak nás paní doktorka poslala na kožní a tam terpve diagnistovaly a nasadily zprávnou léčbu.

Je skvělá.Sestra je také velice příjemná,můžeme jen doporučit.

S paní doktorkou Bláhovou jsme velice spokojeni. Ocenějume její laskavý lidský přístup. Je opravdu důsledná a rozhodně nikdy nic nepodcení, vše při dodržení respektu k názorům rodičů. Lze se na cokoli dopodrobna vyptat, dokonce i po telefonu nám ochotně poradí. Ceníme si její odbornosti, celostního přístupu a možnosti využít i homeopatii. K dětem je velmi milá a citlivá. Rozhodně bychom neměnili a všem ji doporučujeme!