Josefská 25, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vynikající a opravdový P A N DOKTOR,mám veliké štěstí že jsem se dostala právě do této výborné péče.
Velký dík jemu i sestřičkám za příkladnou péči o všechny pacienty!!Mohu jen doporučit - lepší nenajdete!!

Na dobrého doktora,který nás skutečně léčí musíme mít obrovské štěstí a já to štěstí mám,že mě léčí pan doktor Libor Zaoral.To se týká i jeho všech sester,které jsou stejně příjemné a profesionální.DOPORUČUJI

Vynikající kardiolog, profesionál. Jeho přístup je lidský a vstřícný. Mohu vřele doporučit!

K MUDr. Zaoralovi chodím již asi 6 let. Je velmi příjemný, ale také přesný a prcizní. Z mého pohledu je to vynikající odborník, který svým přístupem k pacientovi vzbuzuje naprostou důvěru! Jsem velmi spokojen a mohu jej s klidným svědomím všem vřele doporučit !

Vynikající odborník,perfektní kardiolog,příjemné vystupování i přístup k pacientovi, není co dodat! Doporučuji!

Kladně hodnotím jak přístup a jednání, tak výsledky léčení.b

Velmi odpovědný a spolehlivý, Doporučuji