Umístění: QUATTROMEDICA s.r.o.

K paní doktorce jsem chodila roky a než jsem otěhotněla neuvažovala jsem o změně. Když jsem ale otěhotněla začala jsem se více zajímat, jaké vyšetření mi dělá a proč a prostě jsem chtěla být více informovaná. Přístup paní doktorky mě velmi nepříjemně překvapil, sama mi neřekla nic a když jsem se zeptala, pohrdavě na mě vyštěkla, co mě to zajímá. Naprosto nerespektovala můj pohled na věc, nebyla ochotná se o ničem bavit a nic vysvětlit. Informace o vašem zdravotním stavu vyřvávají po celé ordinaci a čekárně, takže soukromí nula. Navíc jednala za mými zády, což už byla poslední kapka. Je to stará škola typu já jsem doktor a kdo je víc. Takže pokud chcete autoritativní přístup s despektem a ponižováním, je to ta pravá.

Já s paní doktorkou (myslím chováním) spokojená nebyla, chybí jí empatie a někdy byla dost nepříjemná, že mě i nadávala, místo aby situaci se mnou probrala.

Děkuji za vynikající péči...

Jsem velmi spokojená s p.doktorkou i sestřičkou.P.doktorka je důsledná a má přehled o pacientkách.

Paní doktorka Soukalová se zpočátku jevila jako velmi příjemná a schopná lékařka, nicméně příjemná a schopná byla do chvíle, než se u mě objevily opakované potíže, které bylo zapotřebí dlouhodobě léčit. Paní doktorka mi opakovaně předepisovala stejné léky, ale nikdy nepátrala po skutečné příčině do hloubky. V posledních měsících mých návštěv se jevila jako velmi náladová, neochotná a na mé opakované problémy, bez důkladného vyšetření a zájmu, reagovala s odkazem na odbornou pomoc psychologa, případně se smíchem doporučovala změnit partnera... Paní doktorka změnila můj, do té chvíle kladný, názor na gynekologického lékaře, který by Vám měl poskytnout seriózní péči. Pokud nemáte žádné závažné problémy a stačí Vám pravidelná pouze recepty na antikoncepci a prohlídka jednou ročně, mohla by Vám vyhovovat jen do chvíle, než se u Vás objeví opravdové problémy a tato lékařka nebude schpná je řešit. Z mého pohledu ji nedoporučuji a jsem velmi ráda, že už nejsem její pacientka.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Včas odhalila nepříjemnost, okamžitě jsem šla na operaci a asi mi zachránila život.
Na preventivní prohlídky chodím poctivě a mám pocit, že se o mě vzorně stará.
Jen více takových prima lékařek.

Paní doktorka je ochotná, ale někdy nedůsledná, na některé důležité informace kdybych se nezeptala sama, tak mi je neřekne. Na mé dotazy vždy odpovídá ve velkém spěchu. Chápu, že má ordinaci plnou pacientek, ale jakýsi čas je povinna mi věnovat tak ,abych neměla pocit, že už se nesmím na nic ptát.

chodím k paní doktorce již několik let a je velmi pečlivá, důsledná, a přitom si zachovavá humor a lidský přístup.
Více takových lékařů!

Výborná paní doktorka s velmi příjemnou sestřičkou.Vše pečlivě hlídají,aby se nic nezanedbalo,nepodcenilo.Konečně někdo,kdo se chová k pacientovi rovnocenně.U předchozí gynekoložky jsem zažila velké nepříjemnosti a mrzí mě,že jsem na MUDr.Soukalovou přišla díky kamarádce až po těhotenství a šestinedělí.Gregorová M.

Já jsem u paní doktorky v péči už kolem 15ti let a jsem velmi spokojená. Jediná nevýhoda je chybějící ultrazvuk, ale paní doktorka mě vždy poslala do gyn. centra nebo prenatálního centra kousek od její ordinace, takže to není zas takový problém. Když mě poslaly na odběry o patro níž, pohlídala mi sestřička i miminko. Obě jsou velmi milé a vstřícné.