Ordinace PL pro děti a dorost
Studentů 133, Kutná Hora

Veliká spokojenost, všechno co chci vědět mi vysvětlí. Ma lidsky přístup. Paní doktorka i sestřička jsou velice mile a příjemné.

Nejlepsi detska pediatricka a zdravotni sestrika. Jsem rada,ze k ni chodi ma dcera.

Tohle není paní doktorka, tohle je anděl, co vám vždy pomůže, když má dítě nějakou tu nemoc. Paralen od ní slyším jen výjimečně (narozdíl od dospělácké doktorky E. Šťastné. Bratrancův syn se dříve bál lékařů a tato paní doktorka mu strach přemohla a teď k ní chodí rád.

Vynikající paní doktorka i sestřička.Doporučuji,budete spokojený.

Opravdu výborná dětská lékařka. Mám v její péči dvě děti a jsem moc ráda,že chodí právě k ní. Vše vysvětlí, dokáže vždy uklidnit. Sestřička je taky super. Obě mají krásný vztah k dětem. Vřele doporučuji.

Výborná dětská lékařka...nejlepší.

Nejlepší dětská doktorka, jakou znám, chodila jsem k ní od mala a nemůžu si stěžovat. Až se mi narodí syn chci chodit jenom k ní. Sestřička je taky moc hodná.

je to nej dětská doktorka.chodila jsem k ní když jsem byla já malá a nyní i moje dcery.a jsem i ochotná dojíždět 30 km

Skvělá doktorka - nic nepodcení, ale zároveň když není nutno, tak nenasazuje hromady léků. Všem doporučuji, výborný přístup!

Nejlepší dětská lékařka pod sluncem..velice doporučuji. Je jemná, šetrná, hodná, přívětivá, naslouchá, pečlivá a hlavně vážně pomůže s problémem. DOPORUČUJI!