Nitka
Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek

Přijímám: dospělí

Individuální terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena) • 900 Kč

Komplexní služby osobního rozvoje 90 min. • 3 000 Kč

Koučink 50 min. (upřesnění ceny po dohodě) • Od 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

900 Kč

3 000 Kč

Od 1 500 Kč

Nitka

Psycholožka, terapeutka a koučka. Poskytuji individuální, párovou i rodinnou terapii. Momentálně pracuji primárně s dospělými. Kromě terapeutického ve...

Léčené nemoci

• Psychická onemocnění

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Umístění: Nitka individuální terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena)

Maximální spokojenost, empatie, pochopení, rady jak zlepšit danou situaci.

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji za zpětnou vazbu a přeji vše dobré :).

Umístění: Nitka individuální terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena)

Terapie u paní Lenky pro mě byly vždy tím, co jsem nejvíce potřebovala. Paní Lenka je pro mě osoba s velmi jemným, citlivým a empatickým přístupem. Cítila jsem se u ní v bezpečí, tak jako jinde ne, bez jakýchkoliv hodnotících myšlenek. Pomohla mi projít náročným obdobím, díky čemuž jsem byla schopná se mnohem lépe postavit na nohy a dívat se na svět mnohem nadějněji. Vždy jsem od ní odcházela s odvahou a nadějí. Je to inspirující žena a rozhodně člověk na svém místě, takže nezbývá než poděkovat za vše. :))

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji za hodnocení. Přeju Vám hodně štěstí v osobním i pracovním životě :).

Umístění: Nitka individuální terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena)

Paní Lenka je člověk se srdcem na pravém místě. Je skvělé, když se někdo dokáže nezaujatě vžít do vaší stiuace a pomůže vám najít cestu ven z nepříjemných pocitů a myšlenek. K tomu ještě prostředí, ve kterém jsem se cítil uvolněně a v bezpečí - tady vás nikdo nebude soudit za to co nebo kdo jste, jaké máte problémy a proč nebo jak k nim došlo.
Z mě velmi příjemná sezení, na která jsem se těšil. Vždycky jsem odcházel s úsměvem a dobrým pocitem. :)

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuju za doporučení a přeju do budoucna jen to nejlepší :).

Umístění: Nitka individuální terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena)

Dobrý den, paní magistru Lenku Haluzíkovou jsem poznala před necelým rokem. Kdybych měla jedním slovem vyjádřit pocit z naší práce, bylo by to slovo "úžasné " je to empatická a krásná žena, s vysokou odborností. Tímto bych chtěla poděkovat, ne vždy zvládneme vše sami. Dnes jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou odborníka. Právě ji.

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji za milou recenzi, hodně štěstí v budoucnu :).

Umístění: Nitka Terapie

Milá paní Lenko,
jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-).
Renáta P.

Děkuji, já Vám také :).

Milá Lenko,
chci Vám touto cestou moc poděkovat. Pomohla jste mi projít jednou těžkou etapou mého života a stabilizovat ji. Jsem ráda že i nyní mohu k Vám docházet a pracovat na sobě, posouvat se stále blíže k sobě samé. Upevnit svůj vztah k sobě, naučit se mít ráda a posilovat pozitivní energii v sobě a šířit ji také kolem sebe. Mít se ráda mi pomůže zlepšit vše kolem sebe. Je to motor který mně stále žene kupředu. Možnost měnit nejen život svůj, ale i život lidí kolem mně.
Všem Vás mohu vřele doporučit. Jste terapeut, který pomáhá lidem pochopit a nacházet odpovědi v sobě samých.
Přeji spoustu spokojených klientů a pohodu v osobním životě.

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji za názor a přeji vše dobré :).

Ráda bych touto cestou vyjádřila vděčnost paní Lence, která mě 3/4 roku "kormidlovala" tím správným směrem tak, abych našla klid v duši i srdci (ale i v hlavě :-) ), naučila se říkat ne a vedla si svůj život, i ten partnerský (pokud to bude možné), tak abych si mohla říct, že jsem šťastná a že tady na tom světě kráčím s lehkostí. Pro mne osobně byla taková moje "berlička" o kterou jsem se "opírala" a vždy našla to, co jsem potřebovala - uklidit si v mém emočním světě. A pak najednou přišla doba "berličku" odložit a vykročit sama po svých. A i když né vždy je u mě slunečno a zdá se mi, že mé kroky jsou těžké jako balvan, "hopsá" na mě sem tam ta minulost s pochybnostmi a strachem, tak díky jejímu "klíči" jak na sebe jdu pomaloučku dál. Všem těm, kteří si s něčím neví rady a přemýšlí, zda Lenku oslovit, tak nemusíte váhat. Věřím, že by to pro Vás mohlo být správné rozhodnutí, jako to bylo správné rozhodnutí i pro mě - ne-li tím nejlepším, co jsem doposud ve svém životě udělala. Budete překvapeni, jak dobře by Vám u ní mohlo být. Lenko, velký dík. S úctou Zuzana P.

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji moc za doporučení :).

Paní Haluzíková je zkušená terapeuta, která nám pomohla v poměrně krátkém čase nastartovat změnu chování syna (problémy s učiteli, spolužáky, zhoršený prospěch, atd.). Absolvovali jsme u ní rodinnou terapii syn-matka-otec, kde se ukázaly příčiny problému. Děkuji za pomoc a mohu jen doporučit!

Také děkuji :)

S paní Haluzíkovou jsem velmi spokojen. Pomohla mi v těžkých životních chvílích a díky její pomoci jsem byl schopen znovu se odrazit ode dna. Urovnal jsem si postoj k sobě samému a životu celkově. Je velmi příjemná a vnímavá, ale nejvíce si cením její důvěryhodnosti.

Děkuji Vám :)

K paní psycholožce jsem se dostala na doporučení jiného lékaře cca před rokem a půl. Od té doby ji pravidelně navštěvuji a je významnou osobou v mém životě, která mi dala sílu, naději, a víru ve mě, že nejsem tak špatná, jak někdy slýchávám... Díky ní jsem se neuzavřela do svých panických ataků a depresí a začala žít zase normální život se sebevědomým pohledem. Na setkání s ní se vždy těším. Disponuje s dobrou energií. Za sebe vřele doporučuji!

Děkuji za doporučení :).