Samostatná ordinace lékaře - oční
Vánková 889/7, Praha 8, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

U
Umístění: Samostatná ordinace lékaře - oční Akutní ošetření

Byla jsem u dvou lékařek této ordinace a u obou jsem byla vždy spokojená a co se ošetření jako takového týče, nemám co vytknout.
Co je ale katastrofa, tak objednací lhůty pro pacienty s akutními potížemi a tím pádem i “přídělový systém” termínů. Že jsem si před dvěma lety nakonec šponu z oka (vedle duhovky) vytáhla sama, protože jinak bych s ní chodila přes týden- fain, naštěstí po několika pokusech šla ven a s trochou zručnosti to asi dokážeme všichni.
Nyní jsem jsem po atypickém zánětu začala vidět rozmazaně, hlavně na pravé oko. 14 dní čekám na svůj dojednaný termín se stále se zhoršujícím stavem vidění u pravého oka, abych se 3 hodiny před ním dozvěděla, že mě kvůli nemoci nemohou vzít.
Vzít mě aspoň zítra, kdy dle slov sestry jiná dr. bere akutní pacienty také nešlo a to i přesto, že jsem několikrát zdůraznila, že se potíže zhoršily a na termín akutního ošetření jsem už teď čekala 14 dní. Vzhledem k tomu, že budou Vánoce, veškeré ordinace v okolí končí pro letošek provoz dnes, max zítra a se zkrácenou ordinační dobou. Takže pěkně děkuji za takovou péči.
Naštěstí se mi podařilo najít ambulanci, kde mě vzali dokonce ihned (!!!) a zjistilo se, že mám poškrábanou rohovku a proto na oko vidím hůře (neprečetla jsem ani velký nápis).
Teď už jen doufám, že se vše zahojí a bez následků.
Za mě tedy lékařky jako takové super, ale organizace strašná. Nechápu proč nabírají tolik pacientů, když je pak nezvládají ošetřit a člověk musí úplně jinam.

S paní doktorkou máme v rodině čerstvou zkušenost. Je to milá, citlivá a profesionální dáma. V její ordinaci se střídají dohromady 3 lékařky i 3 sestřičky. S paní doktorkou jsme komunikovali dosud spíš po telefonu a na živo s další lékařkou z ordinace. Nyní mám i zkušenost na živo. Paní doktorka Fukalová působí na nás velmi starostlivě, rozvážně,pečlivě a mile. Můžeme doporučit jak jí, tak i další lékařky na pracovišti. Pracoviště však v současnosti nebere do své péče nové pacienty.

Je mi líto, ale musím sem napsat svou čerstvou zkušenost, kdy mě velice zklamalo chování jak sestry, tak samotné paní doktorky. Čeká mě laserový zákrok a na klinice, kde mě zákrok čeká, jsem se dohodla, že přinesu výsledky perimetru. Volala jsem tedy do ordinace dr. Fukalové (v pátek), abych se na perimetr objednala a sestra mi řekla, ať přijdu v pondělí, že paní dr. je tam od rána a perimetr mi tedy udělají. Dostavila jsem se v pondělí ráno, od sestry jsem se dozvěděla, že mi nic takového neřekla (!!!) a že mi perimetr neudělá. Termín na objednání mi našla až dva týdny po laserovém zákroku, což je mi pochopitelně k ničemu; na to mi odvětila, že bohužel a ať si zajdu na Bulovku.
Ještě ten den jsem volala paní doktorce, abych jí situaci vysvětlila, popsala jsem jí i jednání sestry. Paní doktorka ale spěchala, takže mě nejspíše moc neposlouchala, protože pořád dokola opakovala, že před zákrokem se perimetr nedělá. Když jsem jí říkala, že volám i kvůli tomu, že nerozumím, proč mi sestra říkala, ať přijdu, a ve finále mi vyšetření neudělala, takže jsem tam jela úplně zbytečně, tak mi paní dr. dokolečka opakovala, že toto vyšetření se před laserem nedělá. Asi nemusím dodávat, že mi perimetr udělají na dané klinice a o tom, že by se nedělalo, nepadlo ani slovo.
K paní doktorce chodím mnoho let, ale bohužel toto nebyla jediná špatná zkušenost - před lety jsem jsem paní doktorce několikrát opakovala, že hůře vidím a že bych asi potřebovala více dioptrií. Říkala jsem to opakovaně, ale dioptrie mi zvednout nechtěla - nakonec mi byl u jiné lékařky zjištěn astigmatismus.
Je mi líto, ale najdu si jiného lékaře. Po poslední zkušenosti není s paní doktorkou ani domluva, mrzí mne, že si musím "postěžovat" zde.

U paní doktorky jsem byla dnes poprvé a jsem velmi mile překvapená a spokojená s jejím přístupem :-) Mohu jen a jen doporučit :-)

Výborná lékařka s lidským přístupem. Chodíme k ní celá rodina již přes deset let.
Upozorňuji jen na nový telefon do ordinace - 602 492 422

La Dra. Fukalová ofrece un trato 100% profesional y agradable. Fui diagnosticado con claridad y precisión explicándome cada detalle. Además, su enfermera también es muy amable!! Muy recomendable.

The best ophthalmologist. I recommend to visit her.

Paní doktorka Fukalová je úžasná! Má velmi milý přístup, je pečlivá, nic nepodcení, vše srozumitelně vysvětlí. Chodím k ní už asi 6 let a jsem moc spokojená! Kéž by to takto chodilo u všech doktorů! Sestřička se na první pohled může zdát bez nálady, ale myslím, že to jen tak vypadá - je také starostlivá a ochotná, neměla jsem s ní jediný problém a vždy si hezky popovídáme.

Pani doktorka je velmi prijemna, empaticka a velky odbornik. Pri akutnich potizich vas veme v rannich hodinach temer okamzite, coz je velke plus. Ordinace je krasne nove zarizena a ocenuji i dostupnost informaci na webovych strankach. Moderni vysetrovaci pristroje jen podtrhuji muj velmi dobry dojem.

Doktorka je milá, vstřícná, hodná... Ale sestřičce bych nejradši jednu flákla!
Takže za doktorku - NEJLEPŠÍ.

Jen pozitiva. Vše výše napsané platí .Paní doktorka je opravdu velmi dobrá. Sestra svérázná,ale dá se.