Ordinace MUDr. Lenka Dybová
Masarykova 31, Brno

Umístění: Ordinace MUDr. Lenka Dybová Jiný

Bezdôvodná buzerácia s covidom. Mám 3 dávky vakcíny, dodržiaval som všetky opatrenia, ktoré boli počas pandémie prijaté, ale aby ma niekto odmietol na konci 2022 vyšetriť bez PCR testu, tak to už je moc. Mám obyčajnú chrípku, na ktorú potrebujem adekvátne lieky, ledva som sa doplazil k doktorovi, vyčkal som si rad v čakárni a mám sa odtrepať do testovacieho centra, aby som sa na druhý deň mohol znovu doplaziť a znovu čakať v rade. Naviac to nemá žiadny vplyv na liečbu, bez ohľadu na výsledok testu bude liečba rovnaká. Veľmi neodporúčam registráciu v tejto ambulancii.

Umístění: Ordinace MUDr. Lenka Dybová Jiný

Infuze Vít.C - nedalo se sice dovolat, ale po eln.objednani pak vše super - vzali mě 3 min. po příchodu, příjemná komunikace, rychlé vyřízení, i samotná infuze.

Umístění: Ordinace MUDr. Lenka Dybová Jiný

Tuto ordinaci nedoporučuji, dlouhá čekací doba, arogantní lékaři. Je nemožné se do ordinace dovolat. Když už se člověku podaří objednat, stejně čeká na vyšetření i přes hodinu. Na odběry člověk dojde po sedmé hodině a je rád, že se do devíti, kdy vzorky odvážejí stihne vůbec nechat odebrat. Když už se člověk dovolá, to co mu sestřička sdělí a na čem se dohodnou pak při samotné návštěvě neplatí a člověk zase čeká. Hrůza a zase hrůza, takhle by to u lékaře být nemělo, přecházím raději jinam.

Umístění: Ordinace MUDr. Lenka Dybová Jiný

Lekarku neodporucam, neuveritelna arogantny lekar. Pri vyhladavani noveho praktickeho lekara sa pani dr. Dybovej urcite vyhnite. Bol som objednany na termin viac ako mesiac (cez rezervacny system), ked som prisiel tak ma otocili vo dverach, ze nikoho neprijmaju. Samozrejme na webovych strankach, formulari nic nie je spomenute. Ocakaval som aspon nejaku reakciu predtym poslat, aby clovek zbytocne necakal na dohodnuty termin mesiac. Ale pani Dybova neposlala ziadny mail/sms, takze clovek zbytocne caka mesiac a potom v cakarni medzi chorymi ludmi hodinu (aj ked je dohodnuty na presny cas). Urcite ked mate zaujem vyhladat noveho lekara, tak vam odporucam hladat inde.

Zdravím a vřele doporučuji, profesionalita, lidskost a pohodová atmosféra je tu samozřejmností.Jak p.doktorka Dýbová i p.dok.Veselá a samozřejmě i sestrička jsou profesionály svého oboru po letech se cítím dobře i když jdu do ordinace nemocná.Neodchází se s pocitem ,že člověk otravuje tak jak jsem to zažívala u Mudr...... v mojí ambulanci.A i zde funguje objednání přes než takže čekání nehrozí.DOPORUČUJI !!!!!!!

K paní doktorce jsem se přeregistroval na doporučení přátel.Dosavadní lékařka fungovala stylem - "tak co chcete napsat pane?".Stejně jsem to vydržel až do okamžiku, kdy předchozí lékařka zjistila boreliózu asi tak 1,5 měs po propuknutí choroby naplno. Úžasně citlivý a vstřícný přístup a hlavně skutečný zájem o pacienta a jeho stav je pro mne (mimo překvapení,že ještě něco takového existuje) zárukou zodpovědné a odpovídající péče. DĚKUJI!!! Luděk

Po dlouhé době jsem našla paní doktorku, kvůli které se už více méně nebojím chodit k doktorovi. Má kolem sebe pozitivní zář a vůbec nemám problém se s čímkoliv svěřit. :)) Doporučuju!!

Paní doktorka je milá, rychlá, pečlivá a ochotná, díky sestřičce funguje výborně i objednávkový systém přes internet. Děkuji Ševčíková

Paní doktorka je vynikající, empatická, s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Také sestřička je velmi příjemná a rozumí své práci. V této ordinaci nemá člověk pocit, že obtěžuje. Kladně hodnotím i možnost objednání přes internet.

Doporucuji. Pani doktorka je velice prijemna, lidska a hlavne trpeliva. Pochvala patri i sestricce, je vstricna a poprve v zivote po odberu krve nemam modriny a otoky (mam hodne slabe zily). Ocenuji take moznost objednani pres internt.