Praktická zubní lékařka
Průběžná 274, Ondřejov, Říčany

Paní doktorku Čurdou opravdu nedoporučuji! Ani laskavý, milý a vtipný přístup ji nezachrání nebo lépe řečeno pacienta. V ordinaci není úplně nejnovější vybavení ani rentgen. Po jejím převrtání mé plomby je ten zub ještě v horším stavu obávám se zánětu.(o bezbolestné stomatologii si u paní doktorky můžete nechat zdát) Bohužel budu muset hledat šikovného zubaře!!

Přihlásili jsme k paní zubařce Čurdové děti - jako plus mohu říci, že je velmi milá, i sestra. Nicméně! Nemá dostatečné vybavení,ani tak dnes již základní věc jako rentgen. Přišli jsme za ní s pětiletým synem s bolestí zubu, zub shledala zdravý,po 14dnech se nad zubem vytvořil veliký váček - opět jen lehké ošetření s tím,že tam nic není, poslala nás domů s radou vyplachovat heřmánkem. Nedalo mi to, prohlédla jsem si zub pořádně a jako laik jsem konstatovala,že v zubu je obrovská díra a váček plný hnisu. Odjeli jsme na pohotovost,kde zub vytrhli, nedal se již zachránit. Pro pětileté dítě žádný super zážitek a především naprosto zbytečný! Krom toho nám řekli, že má ještě další kazy,sice malé,ale je nutné je ošetřit. Je pěkné,že má lidský přístup,ale její práce rozhodně není kvalitní,ani profesionální. Nedoporučuji!!!

Paní zubařka je velmi příjemná, sestřička také. Má to ale velké ale - nedělá rentgen, nechá vás přijít 12x s jedním zubem, který ani po tom není doléčen, stále bolí. Ze začátku jsem byl nadšená lidským přístupem, ale nyní uvažuju nad změnou zubaře.

Nejlepší zubařka co znám, škoda, že není už v Liberci :(

Musim rict, ze takto jsem jeste od lekare nastvany neodchazel, 7 minut zpozdeni v dobe snehove kalamity, pote jsem hodinu a pul marne cekal, ve skoro prazdne cekarne. Nasledne me poslali domu, no evokuje mi to komunismus. Objednavka za 14 dni. Neco takoveho se mi jeste nestalo, pusobi to na me velmi arogantne. Zel nejsem zamestnanec, ktereho by toto trapilo o neco mene.
Samozrejme nerika to nic o profesni kvalite pani doktorky, lidsky pristup to tedy neni, ja bych si to k zakaznikovi nikdy nedovolil.

Velmi dobrá zubařka. Byl jsem s ní velice spokojen. Škoda že zde již neordinuje.

Velmi dobrý stomatolo, jsem spokojen

je dobrá zubařka

Příšerná, po špatné zkušenosti, kdy jsem si "zubařce" Čurdové opakovaně stěžoval na bolest zubů, která ani po drahých zákrocích nepřestávala, jsem přešel k novému lékaři, který po předchozích zákrocích našel fatální chyby a při pouhém rengenu našel šest kazů. Naprosto nedoporučujeme

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je profesionální, ochotná a milá.