Praktická lékařka pro dospělé
Kotíkovská 917/17, Plzeň

Velice pečlivá a příjemná paní doktorka..vše s vámi probere do detailu,aby to i pro laika bylo srozumitelné.Před lety mi ji doporučila kamarádka a chodíme k ní celá rodina.Paní doktorka je profík ve svém oboru a jsem s nadmíru spokojená.Děkuji a vřele ostatním pacientům doporučuji!!!

Jsem maximálně spokojená s paní doktorkou, chodím k ní již mnoho let, je pečlivá, vstřícná, ochotná, přístupná k diskusím. Paní doktorko, moc Vám za vše děkuji. A nezapomenout na sestřičku. Usměvavá ženská na svém místě :-)

Paní doktorka Bešťáková je příkladem absolutně bezchybného přístupu. Co se týče vědomostí, zažila jsem i to, že stanovila diagnózu lépe než specialista (při kožních problémech). Nejvíce však oceňuji její přístup ke mně jako k pacientovi. Vše podrobně vysvětluje. Například při výsledcích krve se neomezí na běžné "máte to v pořádku", ale vysvětlí mi i konkrétní hodnoty, co znamenají, co je mírně zvýšené a proč. Pří příchodu a odchodu se zvedne a podá mi ruku, cítím se tak spíše jako vážený klient, na kterém jí opravdu záleží :-). Prostě SUPER. Doporučuji.

Velmi pečlivá,ochotna přijemna.Kdyby každý lékař byl jako paní doktorka tak to bylo fajn.Než jsem začala chodit k pani doktorce Beštakové,jsem chodila k panu doktoru Bešírovi.Byl velice laskavý,ochotný,když se my něco přihodilo,mohla jsem mu zavolat i domu.Pak šel dělat do ciziny a já jsem přemýšlela ke komu ted budu chodit.Jeho odchodu mi bylo líto.Ale jsem ráda že mam paní doktorku Beštákovou,je to samé zlatíčko co byl pan doktor Bešír.Za vše ji děkuji.Makovičková Anna.

Příjemná milá a velmi pečlivá paní DOKTORKA:-)

Výborná a důsledná praktická lékařka

O paní doktorce Bešťákové chci říci, že je opravdu člověk na pravém místě a ve své profesi je jedinečná!!! Ať se jedná o systém objednávání, který šetří pacientům čas zbytečným čekáním v čekárně nebo poradenství po telefonu, či její vstřícný přístup i velice milý přístup sestřičky. A nyní přímo k věci: měla jsem úraz, při navštěvě chirurgie jsem si lékaři, který by měl být ve své profesi zběhlý stěžovala na velkou bolest v lýku, nemohla jsem se na nohu už skoro ani postavit v noci jsem se budila bolestí, ale lékař to nebral v potaz a sdělil mi, že se jedná o následky toho, že mám na noze ortézu. Dostala jsem vysoké teploty a cítila jsem se jako při chřipce, neváhala jsem a kontaktovala jsem paní doktorku, že potřebuji vyšetřit, mohla jsem přijít okamžitě! Při vyšetření u ní jsem se o bolesti v lýtku zmínila, nohu vyšetřila a okamžitě mi zavolala sanitku, aby mě odvezli na potřebné vyšetření do nemocnice s podezřením na žilní trombózu. V nemocnici její diagnózu potvrdili a k tomu ještě přibyla diagnóza plicní embolie. Bez její pomoci bych toto vše mohlo mít nemilé následky. Sama lékařka při přijetí v nemocnice, kde jsem byla 3týdny se mi zeptala, kdo je můj praktický lékař a řekla, že jí skládá hlubokou poklonu, že tuto diagnózu poznala! Paní doktorce patří moje velké díky!

K paní doktorce chdím moc ráda. Vždy jsem byla spokojená s prací a milým přístupem paní doktorky i sestřičky. Chodím k paní doktorce i po té co jsem se přestěhovala do Prahy. Jen doporučuji!!!

Paní doktora je snad jediným příkladem jak se má lékař chovat k pacientovi.je prostě super a jsem s ní max.spokojen.

K paní Bešťákové chodí celá má rodiny a jsme s ní všichni velmi spokojeni:-)