MUDr. Ladislav Tichý

Oblastní zdravotnické zařízení Hradec Králové, ZZMV
Prokopa Velikého 639, Náchod

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 48, Nové Město nad Metují

S takovou ochotou, profesionalitou, zájmem o pacienta a jeho zdraví, jsem se zatím nikde nesetkala. Pan doktro Tichý je odborník na svém místě. Z jeho ordinace neodcházíte jen s receptem, ale i s dobrým pocitem, že někdo konečně vyslechl a pochopil Váš zdravotní problém a hodlá s tím něco dělat. Pana doktora můžu všem vřele doporučit.

Byla jsem u pana doktora zatím pouze dvakrát,poté co jsem se k němu přehlásila od svého původního obvodního lékaře, kde jsem byla velice nespokojena.Pan doktor Tichý je příjemný, vše vysvětlí, má zájem o pacienta,úžasná profesionalita. S něčím takovým jsem se zatím nikde nesetkala.Když jsem odcházela z jeho ordinace, nenesla jsem si jen lékařský předpis, ale také pocit že konečně někdo vyslechl a pochopil mé obtíže a udělal vše, aby mě jich zbavil. Děkuji Vám moc.

Člověk, který zažil vážný zdravotní problém, ocení již zmíněnou kvalitu nad kvantitou. Že čekací doba je dlouhá? Zajděte si na vyšetření do fakultní nemocnice a pak suďte. Pokud se mi dostane péče a jednání na úrovni, počkám a nestěžuji si. Díky tomuto lékaři jsem naživu a má dcera, které jsou 3 měsíce má matku. Vždy mi pomohl a vím, že i pomůže, stejně tak i sestřička Alenka, která je skvělá ženská. A k té čekací době, ... Na všem zlém je něco dobrého. Já se docela bavím, když poslouchám v čekárně, jak si ostatní (převážně důchodci) stěžují na nedostatek času, který se jim ještě krátí čekáním u pana doktora a pak sami sedí v ordinaci hodinu i víc, protože se musejí vypovídat,co vše je trápí (jako zdražení pečiva, atd.) a když jdu po další hodině na řadu já, ještě stále stojí ve dveřích čekárny a povídají si se svým známým. Vinterová Věra ml.

Jsem s panem doktorem velmi spokojena, protože mu pacient není lhostejný. Vždy mi poradí, důkladně vyšetří a popřípadě pošle k odborným lékařům. A v tomto případě platí kvalita lepší než kvantita.

Suveréně nejlepší lékař, u jakého jsem kdy byla. Mému otci zachránil život. Milé a vstřícné jednání, neskutečná pečlivost a jak už někdo psal, zaměřuje se komplexně na celý zdravotní stav pacienta. To že si v čekárně chvíli posedíte a nedostanete se na řadu přesně v čas, na který jste se objednali je podle mě zcela pochopitelné, dělo se to i za paní MUDr. Teplé. Na tak precizní vyšetření si ale ráda počkám. 100 bodů ze 100!

MUDr Tichý Ladislav je odborník a specialista. Pacienta vidí jako celek a neupíná se pouze ne daný problém s kterým pacient přichází. Při řešení léčby už zvažuje následné kroky i do budoucna , které pacientovi nabídne . Mne svoji odborností internisty zachránil život. Pro mne není rozhodující čas strávený v plné čekárně , ale čas strávený u lékaře a hlavně s jakým výsledkem ten čas byl u lékaře naplněn

Josef Švadlenka

Jsem velmi spokojena s panem doktorem.Mohu jen doporučit.Ano čas je v tomto případě jeho nepřítel, ale ráda počkám.

Velmi dobrý a pečlivý diagnostik

Zcela výjimečný lékař,skvělý diagnostik. Když čtu hodnocení těch,co si stěžují,že čekali,asi nevědí,že jsou u lékaře,který léčí a ne lékaře,co dělá body.Je to opravdu skvělý lékař a člověk,pokud je pomalý,je to v zájmu pacienta. Pacientům,kteří vědí sami při vstupu do ordinace co jim je a chtějí od lékaře jen potvrzení své diagnózy,často hypochondrie,doporučuji jít jinam,nebudou zdržovat ty,co se chtějí léčit u takového doktora. Lidi,víte jakou má ten člověk odpovědnost a jak se vám věnuje oproti jiným? Víc takových lékařů do ordinací 1.stupně a bude méně těžce nemocných. Děkuji,pane doktore a nenechte se otrávit od hloupých lidí,je jich dost,ale lidí,co vás mají rádi je víc.

spokojený jako vždy, doporučuji