MUDr. Ladislav Passendorfer

Zubař Více

Nový Jičín 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Komenského 69, Nový Jičín

Za svůj život jsem celkem vystřídal čtyři zubaře. Už jsem si říkal, že opravdu dobrý stomatolog neexistuje. Poté jsem dostal doporučení od kamaráda, který ho navštěvuje s celou svou rodinou více jak osm let. Řekl jsem si, že nemám co ztratit. Letos je tomu pět let, co navštěvuji pana doktora a nemohu si ho vynachválit. Zajisté je to jen člověk a také má své dny, kdy je podrážděný. Osobně jsem to zažil 2x, ale i přes to odvedl vynikající práci. Za co mu chci poděkovat! Vřele doporučuji všem, kteří dávají přednost kvalitně provedené práci a dokážou překousnout občasnou náladovost a plnou čekárnu lidí. Pán doktor je puntičkář, který nenechává nic náhodě. Jen tak dál pane doktore!

nejlepší stomatolog!!!

Pro mně a mého manžela opravdu nejlepší.Snaží se zuby léčit každému a v každém věku.Jako člověk příjemný ,citlivý určitě na všechny své pacienty.Chodíme k němu 18 let.

Nejlepší zubař na jičínsku! Vždy se snaží léčit a tím zachránit každý zub. Je špičkovým odborníkem s lidským přístupem. Vřele doporučuji.

Co se týče toho alkoholu, tak znám pana doktora dobře a ten by si nikdy nedovolil pít přes týden. Říká se o hodně zubařích, že pijou, ale on rozhodně ne, natož v pracovní době. Pokud jste něco cítila, tak je dost pravděpodobné, že to bylo z jeho bývalé sestry, kterou po měsíci musel za to vyhodit. Je hodně svědomitý a jsem s ním naprosto spokojená. Ovšem není člověk ten, co by se zavděčil lidem všem:-)

W

slusny doktor

Jsem s ním velice spokojená, vždy se snaží zachránit každý zoubek.

Jeden z nejlepších stomatologů v Novém Jičíně. Jsem s ním velice spokojena. Chtěla bych mu popřát jen hodně zdravíčka.

Moc doporučují. Jsem s ním velmi spokojená, chodím k němu ja s manželem a 6letou dcerou a za chvilku začneme i s naší nejmenší dvouletou dcerou. Naše 6 letá dcera má problémy se zuby a kazy už od svých 2 let. A opravdu chodí k panu zubařovi moc ráda a hlavně nemá vůbec strach. Vyšetření a jakýkoliv zákrok když ho chci umrtvit, bez problému umrtví. Akorát mě mrzí, že zdravotně na tom pan doktor asi není nejlíp. Ale věřím že se ze všeho dostane a bude ještě dlouho ordinovat.Tímto mu přejeme hlavně moooc zdravíčka. Vaše pacientka Pavlína

Velmi dobrý lékař-odborník, s příjemným přístupem k lidem. doufám, že se brzy vrátí do ordinace.