Interní ordinace
Masarykova tř. 62, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Děkuji za profesionální přístup při vyšetření - gastroskopie i koloskopie proběhly hladce. Nová ordinace v Mohylové ulici je velmi příjemná.

Umístění: jiné místo vyšetření tlustého střeva

Z vyšetření, které jsem u pana doktora podstoupila jsem měla nesmírné obavy a můj strach se bohužel přenesl do samotného vyšetření, takže si se mnou pan doktor asi "užil". Nicméně byl velmi trpělivý, snažil se po celou dobu se mnou komunikovat a byl velmi empatický. Stejné vystupování má i jeho sestřička, takže pacient se v jejich rukou cítí jako ČLOVĚK. Ten lidský přístup byl pro mne velmi důležitý a v danou chvíli neocenitelný. Moc děkuji.

Lidsky pristup doktora i sestry, vse dukladne vysvetleno. Gastroskopie jsem se nebal, byla sice lehce neprijemna, ale provedena jemne, pomalu, zadne skrabani v krku, hodinu po zakroku jsem necitil, ze bych kdy nejakou hodici v krku a nize mel. Stacil mi sprej do ust, injekce netreba. Plne verim, ze je to zkusenosti a citlivosti personalu. Spokojenost. Vrele doporucuji.

Zachránil mi tátu, velmi dobrý lékař + velmi dobrá sestra ... slušný profesionální přístup obou. Děkuji.

Asi po 7 letech problémů s žaludkem a jedné, pro mě strašlivé, gastoskopii jsem se odhodlala na radu známých, zajít na toto vyšetření k panu doktorovi. Hned ve dveřích jsem hlásila, jaký mám strach a že jsem již několikrát, tohle vyšetření nezvládla a léta odmítala. Dostala jsem injekci a celé vyšetření prospala jako miminko. Vůbec jsem nevěřila, že je to tak možné. Vyšetření, které jsem tak dlouho odkládala, je za mnou. Děkuji za ochotu jak panu doktorovi, tak sestřičce, která byla přímo fantastická.

V péči tohoto lékaře jsem již téměř 10 let s refluxem jícnu. Od počáteční léčby medikamenty jsme přikročili k radikálnímu chirurgickému řešení. Po dvou letech po operaci jsem téměř bez potíží. Dr. Mráz je odborník, kterému plně důvěřuji. Mohu všem jen doporučit.

Vynikající lékař, jenž mi před pár léty zachránil život (moje původní praktická lékařka nezjistila moji závažnou chorobu a k tomuto lékaři jsem se dostal přes mého kamaráda).
Při vyšetření je velmi příjemný, jemný, a taktéž jeho zdravotní sestra.Velice jim za vše děkuji.

Pan doktor je výborný specialista. Vždy pomůže a poradí.

Tento lekar mi provadel gastroskopii a kolonoskopii a docela jsem mela z uvedenych vysetreni strach/ slysela jsem o tom spoustu bachorek... jak je to neprijemne a bolestive vysetreni/ale pristup doktora Mraze byl velice citlivy, profesionalni a setrny.Vysetreni probehla nad me ocekavani a muzu jen doktora Mraze doporucit,stejne tak byl velice prijemny i pristup zdravotni sestricky,ktera pracuje v ordinaci doktora Mraze.