Kleisslova 228/7, Plzeň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

MVDr. Kuncl se věnoval akutnímu problému naší fenky profesionálně, evidentně se snahou pomoci a směrem k nám dobrou radou i vysvětlením.
Děkujeme.

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel mě chování pana doktora přimělo zcela opustit kliniku, i když s ostatními lékaři jsem měla velmi dobré zkušenosti. Pan doktor se choval velmi nevybíravě, některá vyšetření prováděl ledabyle (při podezření na zánět ucha se dovnitř ani nepodíval, jen tam zašermoval uchošťourem). Naprosto postrádal veškorou empatii, jelikož člověk, který veterinární medicíně nerozumí, má někdy obavy i z neškodných věcí, což pan doktor vůbec nechápal a jen hrubě komentoval. Když jsem přišla se psem s průjmem a řekla jsem, že jsem mu vařila kuře s rýží (dieta, kterou mi všichni ostatní veterináři doporučovali při zažívacích potížích), ptal se mě, jestli mám moc peněz, když takhle psovi vyvařuju. Člověk aby se bál cokoliv říct. Odbornost nemohu zcela posoudit, ale kvůli lidskému přístupu za mě rozhodně NE!

Naprosto otřesné, neochotné jednání... Byli jsme na pohotovosti se zánětem močového měchýře. Pan doktor Kuncl našeho kocoura pořádně ani nevyšetřil, byl po celou dobu nepříjemný, arogantní. Bylo zkrátka vidět, že ho svou návštěvou velmi obtěžujeme. Na můj dotaz ohledně léčby odpověděl slovy "Nekecejte mi do mojí profese!" Za tohle rádoby "ošetření" si řekl 750 Kč. Pane doktore, rada pro Vás: Pokud svou práci nemáte rád, tak ji nedělejte. Nebo se alespoň pokuste s lidmi jednat slušně.

Vynikající i cenově.

Vynikající zkušenost s akutní operací feny. Oceňuji příkladnou a důkladnou péči, ochotu vše vysvětlit a zejména nonstop provoz. S běžnou péčí nemám zkušenosti.