Celokeramická porcelánová faseta - veneer • 7 500 Kč

Od 1 200 Kč

Od 600 Kč

Od 500 Kč

Soukromá zubní praxe - areál VINICE

Naším cílem je poskytnout Vám tu nejlepší možnou péči za použití moderních materiálů a technologii. Toto ošetření nejde bohužel v ČR dělat pod tlakem ...

• zubní lékař - stomatolog

K doktoru Česnekovi jsem chodil několik let. Vždy jsem byl spokojený, ale .... Při jednom zákroku mně aplikoval běžnou lokální anestezii (bez dotazu na alerg. reakce) a výsledkem bylo, že jsem po zákroku necítil polovinu obličeje. Podle p. doktora se měl otok postupně zmenšit. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se po dvou hodinách od zákroku začal dusit a záchranka mě převážela do nemocnice.
Následná reakce pana doktora byla taková, že ho to "mrzí" a že toto anestetikum běžně aplikuje i dětským pacientům.

Simply the best! Nejlepší zubní profík co znám. Kvalitní a rychlá péče , špičkově vybavená ordinace, výborně zkoordinovaný tým sestřiček. Zubař na kterého se budete těšit. :0)

S panem doktorem a jeho týmem sestřiček jsem již několik let velice spokojená. Zákrok vám vysvětlí, sestaví plán a doporučí postup. Víte, za co platíte, žádné skryté náklady. Ordinace je velmi dobře vybavena a panuje zde příjemná atmosféra díky milým sestřičkám. Nikdy mě zákrok nebolel, přestože jinde jsem kdysi naříkala bolestí.

Po vystřídání pár zubních ordinací "na pojišťovnu" kde většinou zubaři vždy něco jen tak na chvilku zaplácli jsem už v zubní lékaře ztratil důvěru. Tak jsem si řekl že zkusím privátní sektor , zavítal jsem tedy k Mudr L. Česnekovi. Ordinace je pěkná čistá a vybavená moderními přístroji.Rentgen se dělá přímo tam ,není tedy nutné chodit na druhý konec Prahy a pak s rentgenem zpět, jako jsem byl zvyklý u jiných zubařů. Přístup pana doktora je velmi profesionální , zručný je vidět že své práci rozumí , a je i komunikativní. V ordinaci má 2 hezké a milé sestřičky. Už mám cca půlku oprav za sebou s prací sem spokojen . Ceny v porovnání s privátním sektorem jsou přiměřené. Samozřejmě kdo chodí k zubaři "na pojišťovnu" může se mu zdát že ceny jsou vysoké, ale zas to musíte vzít tak že zdraví je jen jedno , a je do něj lepší investice než peníze vyhazovat za hospody apod.

PAN DOKTOR JE ŠIKOVNÝ,PŘÍJEMNÝ-NEJLEPŠÍ ,KTERÉHO JSEM POZNALA.ZACHRÁNIL MI NĚKOLIK ZUBŮ,PŘEDCHOZÍ LÉKAŘI MI JE CHTĚLI VYTRHAT.DĚKUJI !!!

Empatický, komunikativní, příjemný, vstřícný, vysvětlující. Nádhera.
Ale ten 1 kořínek, na který zapomněl, potom bolel jako čert, když odumíral sám. Po asi 2 dnech odumírání (o víkendu) mi ho p. doktor v pondělí vytáhnul (vytáhnutí za peníze, nová výplň gratis); kdyby se omluvil, odpustila bych mu to snáze.:)

Jako doktor šikovný, ale nemilosrdná komerce, každou radu si nechá vydatně zaplatit. Snaží se pacientům vnutit co nejdražší zákroky, např. vás rád bude tlačit k zhotovení korunky apod. Jinak šikovný a komunikativní, v přístupu k pacientům problém nevidím. Doporučuji ale jen těm, kteří jsou ochotni za ošetření dát dost peněz a odolat tlaku na další neakutní zákroky.

Pokud hledáte profesionální zubní ošetření, jste na správné adrese. Pan doktor je velmi zručný a asistují mu dvě šikovné sestřičky, takže ošetření je velmi rychlé. Se sestřičkou na zubní hygienu jsem také moc spokojená. Zkrátka pan doktor a jeho sestřičky jsou prostě jedničky!

Hodně velká spokojenost, po přechodu od mojí paní zubařky, která mi u chtěla trhat zub a preventivní prohlídka byla typu- boli vas neco? otevrete, hm dobry... za tyden jsem přisel , že mě bolí zub a ona na to.no vidite, mate tam kaz.Take po přechodu od mé byvale doktorky už mě zuby konečně neboli, aby ne, 10kazu... trvalo to 4 měsíce a vysledek? super prace, vsechno v nejlepším pořádku, zub a kazy opraveny, pokud hledáte specialistu, kterej ví, co je to zubařina, už dál nehledejte§škoda , že takový nejsou všude!

SCHOPNY,OCHOTNY,VYBORNÝ ODBORNÍK ,PROFESIONÁL 100 PROCENT.