Psycholog Více

Lipník nad Bečvou 1 adresa

Losertova 69, Lipník nad Bečvou

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 4 let

Regresní přepis v hypnóze • 1 400 Kč

Regresní terapie • 1 900 Kč

Vstupní konzultace, rozhovor • 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

1 400 Kč

1 900 Kč

600 Kč

PROVOZUJI soukromou poradnu pro alternativní terapii - "Poradna
pro šťastný život, zdravé vztahy a osobní rozvoj". Můj přístup i používané meto...

Léčené nemoci

• Nízké sebevědomí
  • Deprese a úzkosti
  • Fobie a panické poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• hypnoterapie

Publikace a články

Články (1)

Umístění: Soukromá poradna pro alternativní terapii Mgr. Lada Skulilová psychologické poradenství

K paní Skulilové jsem šla s velkou skepsí, jelikož můj blok, který mě v životě omezoval nedokázal nikdo předtím vyřešit. Díky paní Skulilové a její komunikaci s podvědomím jsem po pár týdnech zjistila, že již žádný blok nemám.....za to jí moc děkuji a vřele doporučuji dalším, kteří v životě narazí na problém.

Jsem velmi vdecna pani Skulilove, moc mi pomaha vyrovnat se se spoustou veci z minulosti a pochopit nekdy i sama sebe. Vyborny odbornik!

33 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, již delší dobu se potýkám s něčím, co podle mého vyhledávání na internetu je sociální fobie. Je pro mě těžké mluvit s cizími lidmi, ale, i když o něco méně, i s lidmi, které znám a s rodinou. Při tomhle kontaktu s, třeba, cizími lidmi se cítím úzkostně a ve stresu, buší mi srdce, to se stupňuje v závislosti na závažnosti situace. Ještě horší je např. když chci někam zavolat, nebo byť jen pomyšlení, že bych z vlastní iniciativy šel oslovit nějakou holku. Navíc k tomuto ještě koktám - nejsem si jistý, že je to koktání, ale pro mě je to takový psychický blok, kdy ta slova, co chci říct, prostě říct nejde. Občas to po chvilce snažení řeknu, občas to prostě nejde, což dokáže být velice frustrující. V poslední době se to celkem zhoršilo a opravdu řeknu plynule sotva 1-3 slova. To se také stupňuje se závažností situace, což by při hodně intenzivním případu, kdy bych byl ve velkém stresu mohlo znamenat, že toho opravdu moc neřeknu. Díky tomu se vyhýbám těmto situacím. Samozřejmě mi to komplikuje každodenní život a chtěl bych se toho nějak zbavit, a vzhledem k tomu, že mě za chvíli čeká maturita atd., co nejdříve. V tom článku na internetu, který mi utvrdil, že se jedná o soc. fobii také psali, že se to dá léčit buď konkrétním druhem antidepresiv, nebo kognitivně-behaviorální terapií. Před nedávnem jsem začal chodit k psychologovi, který ale kbt nedělá a nejsem si jistý, jestli mi to nějak pomáhá. Proto se ptám, co si myslíte, že by byla nejúčinnější volba léčby? Popř. jestli se má moje situace jinak, nebo co bych měl dělat? Děkuji.

Dobrý den, kromě výše zmíněných metod se mně osobně dobře osvědčuje také alternativní přístup, obzvláště na koktání či zadrhávání. Nepříjemné pocity (úzkosti, bušení) ve stresových situacích a při telefonování mívají původ v minulosti a s tou obvykle také pracujeme, pokud chceme problémy efektivně odstranit. Vše, co se Vám děje, je totiž většinou výsledkem dosavadního vývoje a zkušeností. Na ty je potřeba se zaměřit a v rámci práce s podvědomím je zpětně zpracovat. Více info si případně můžeme předat mailem, pokud budete mít zájem. S pozdravem

Mgr. Lada Skulilová

Dobrý večer, už tak rok nebo 2 trpím sluchovými halucinacemi, ale pouze ve společnosti, nikoli když jsem doma sám nebo kdekoli jinde sám. Velmi často, například v práci se mi zdá jak kdyby mě okolí pomlouvalo, nebo něco vyčítalo...nevim jestli to je vsugerované nebo to je fakt. Dále trpím častými změnami nálad a bohužel i neschopností soustředit se na určitou věc na 100%. Skoro vždycky myšlenky nebo vnímání zajde někam jinam, než aby zůstalo u věci u které má. Když se mám na nějaký úkol soustředit naplno v práci, ve škole nebo doma jsou to velké rozdíly. Nejlíp se mi dělá doma v klidu, než mezi lidmi a ještě k tomu nějaké složitější věci. Jsem většinou nervózní a nemohu se plně soustředit. Bohužel jsem cca 4 roky pravidelně požíval mariuhanu a mám podezdření, že tato látka může z nějaké části za mé psychické problémy, které jsem předtím nemíval.
Dále se chci zeptat co by jste mi doporučil/a protože z toho mám už delší dobu deprese. Díky a hezký večer.

výše zmíněná spolupráce s odborníkem je zde určitě vhodná, samy tyto potíže pravděpodobně neodezní.

Podle zkušeností je však v těchto případech nejlepší orientovat se spíše na alternativní metody léčby, jelikož léky od psychiatra neřeší přímou příčinu problému, vzniklého jako důsledek užívání drogy.

Symptomy, které popisujete, jsou poměrně typické, často se k nim přidává i zvýšená únava až vyčerpanost. Pokud by se Váš stav zhoršoval, je potřeba zabránit propadu co nejdříve, a to v první fázi alespoň těmi léky.

S pozdravem Mgr. Skulilová