MUDr. Květoslav Novák, FEBU

Urolog Více

Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Wilsonova 301/10, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Dozvědět se více

2 500 Kč

Dozvědět se více

URO MEDICO

Působím jako odborný pracovník, pedagog a examinátor mediků na Urologické klinice VFN a 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Mimo jiné jsem...

Ukončené školy

• 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, 1990
  • Atestace I. stupně z pediatrie, 1993
  • Atestace I. stupně z urologie, 1997
Zobrazit více

• urologie

Stáže

• Školitel v urologické laparoskopii Evropského urologického programu pro rezidenty (EUREP), 2008 – doposud
  • Vedoucí lékař JIP, 2001 – doposud
  • Vedoucí lékař urologické laparoskopie Urologické klinika VFN a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, 2001 – doposud

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v Praze Jiný

Pan doktor má velmi dobrý přístup k pacientovi jak před operací, tak po operaci. Vše mi výborně vysvětlil, odpovídal na veškeré dotazy. Má velmi lidský přístup, nad nikoho se nepovyšuje, umí se vcítit do duševního stavu pacienta a je to velký profík. Jsem rád, že patřím mezi jeho pacienty. Vyřešil mé problémy a věřím, že i v budoucnu to bude v pořádku. Více takových lékařů jako je MUDr. Květoslav Novák. Děkuji.

Umístění: URO MEDICO Jiný

Operoval mi laparoskopicky nádor ledviny a byl celou dobu věcný a maximálně profesionální.Patří mu můj velký dík a obdiv.

Pan doktor Novák je excelentní operatér, endoskopická operace proběhla skvěle, rekonvalescence po výkonu také. Moc a moc děkuji a doporučuji všem dalším pacientům, pro mě je štěstím, že mě pan doktor Novák ošetřoval.

Umístění: URO MEDICO urologické konzultace

Moje časté záněty močových cest mi dlouhou dobu velice znepříjemňovaly život. Mnozí doktoři mě již odmítali léčit, jako bych si to vymýšlela. Nakonec jsem se objednala k panu doktorovi Novákovi, který mi jediný dokázal pomoci a nalezl příčinu mých dlouhodobých obtíží. Moc Vám děkuji a ráda Vás doporučím všem svým známým a přátelům. Lenka

Umístění: URO MEDICO Jiný

Byla jsem u MUDr. Nováka se svým 5-letým synem na uvolnění předkožky. S dětmi to opravdu umí. Vše mu hezky vysvětlil, citlivě výkon provedl a syn se nechal vyšetřit bez problémů. Pan doktor je skvělý odborník a má perfektní přístup k dětem. Vřele doporučuji!

Umístění: URO MEDICO urologické konzultace

Velice si vážím profesionálního a hlavně lidského přístupu k pacientům. Vše podrobně vysvětlí a pacienta si vyposlechne. Navíc je moc vtipný. MOC DOPORUČUJI a těším se na další návštěvu.

Umístění: URO MEDICO urologické konzultace

Pan doktor je velký sympaťák a nesmírný profík. Jednoduše řečeno, je to člověk na správném místě. Díky