Chtel jsem se k pani doktorce zaregistrovat, sestricka velmi neprijemna, misto slusneho odmitnuti, me sdelila, ze registraci neprovede a polozila telefon. Dekuji, ale o registraci k pani doktorce timto ztracim zajem.

Velice příjemná, zodpovědná a s přehledem.

slušná, milá, pečlivá, ve všem vychází vstříc zkrátka naprostá spokojenost:)

super dr. všem doporučuji a děkuji

Chodím k ní už dlouho a jsem s ní velmi spokojený. Diagnóza vždy přesná (co řekla, neopravili nikdy ani v nemocnici), léčba, kterou mi nasadila, byla vždy účinná.
Jenom doufám, že ještě dlouho nepůjde do důchodu.

Paní doktorka je velmi dobrá ve svém oboru a hodná ke svým pacientům, doufám, že taková nám zůstane i nadále a přeji ji mnoho štěstí a životní úspěchy.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Vždy ochotná, pečlivá. Je mým praktickým lékařem i nyní, kdy bydlím mimo Prahu.

C

Chodím k paní doktorce dlouhá léta a pracovala jsem i v domě pro seniory,kde leží její nesamostatní rodiče a mohu potvrdit,že není člověka,kterému by se nesnažila pomoci.
Netýká se to jen jejích pacientů,či rodičů,ale opravdu neodbyde nikoho.

K paní doktorce chodím skoro třicet let. vícekrát jsem se stěhovala , ale dokud jsem schopna za ní přijet, neměnila bych. Vždy byla maximálně vstřícná a pečlivá, někdy se mi zdálo, že až moc :), protože se mi nechtělo na všechna vyš. Mám naopak jiné zkušenosti, než paní Fišerová. Několikrát jsem zažila, jak paní doktorka vyjížděla do terénu a omlouvala se v čekárně, že je to nutné. Také jsem mnohokrát viděla, jak se snaží všemožně pomoci imobilním pacientům v tom, jak by se dopravili domů, včetně shánění jejich příbuzných telefonicky, z čehož jsem usoudila, že ji zajímá nejen pacienta vyšetřit a napsat recept, poslat na vyšetření...
Myslím, že je velmi lidská. Vysvětlí vše a nikdy mě neodbyla. Sestřičku má milou a příjemnou , stejnou po celou dobu. Poznala jsem i pár doktorů, kde mi bylo ouvej, ale píši jen k těm, kde bych chtěla poděkovat, mám za co...

Je to moje obvodní lékařka. Potvrzuji, že je opravdu velmi vzdělaná. Je rychlá, racionální.