Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Parodontologie

Pedostomatologie

Profesionální přístup.
Bezbolestné ošetření.
Nejmodernější postupy a přistroje.
Krásné a zdravé zuby v každém věku.

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: KVDENT - MDDr. Kristina Vernerová Běžný termín

Já mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti. Je milá, vše vždy vysvětlí. Ceny mi přijdou naprosto přiměřené.

Bohužel, musím souhlasit s názorem Mira níže. Doktorku navštěvuji již delší dobu, a vždycky si našla několik co nejdražších zákroků, které musím v co nejbližší době podstoupit. Dlouho jsem ji věřila a všechny zákroky podstupovala. Potom co jsem si ale spočítala, kolik tisíc už jsem jí postupně dala, uvědomila jsem si, že to je už moc. Při dalším doporučeném zákroku (opět v řádu několika tisíc) jsem se tedy šla poradit i k jinému zubaři. Ten mi řekl, že zákrok je naprosto zbytečný. Pro klid v duši jsem šla ještě k dalšímu doktorovi, který mi jen potvrdil moji domněnku se slovy "tak jestli Vám chtěla dělat tohle, tak jen kvůli tomu aby si vydělala". Nyní navštěvuji jiného zubaře a jsem ráda. Zůstat u doktorky tak mi rozvrtá a převrtá každý jednotlivý zub.

Dříve jsem měl ze zubaře panickou hrůzu. Jak se řeklo slovo zubař, málem mě vezli. 7 let jsem u něj nebyl, až nakonec bolest jednoho ze zubů a krvácení dásní mě donutili k tomu najít si zubaře. Na doporučení jsem šel k doktorce Vernerové, kde jsem maximálně spokojený. Je pečlivá, starostlivá a milá. Nemám s ní sebemenší problém a dokonce se i k zubaři těším. Pokud tu někdo píše, že je neskutečně drahá, tak asi nemá peníze na to, aby si dal zuby do pořádku. Hold za kvalitu se platí. Jak říkám. Mohu jedině doporučit.

Miroslav Pták

U paní doktorky jsem byla již několikrát a vždy jsem byla spokojená. Vždy profesionální přístup, ochotně poradí a vše trpělivě vysvětlí. Především je velice pečlivá. Rovněž vstřícná zdrav. sestra.

K paní doktorce jsem přišla s velkýmy problémy se zubem, které nikdo nechtěl řešit až paní doktorka Vernerová mi pomohla a zub zachránila. Vybavení ordinace je kvalitní a péče je na vysové úrovni. Je velmi příjemná a má lidský přístup jak ona, tak personál se chová moc mile. Paní doktorku můžu doporučit, protože jsem nezažila nikde lepší přístup k pacientovi.

Dobrý den , zkusil jsem paní doktorku na doporučení známého. Lepší péči a to jsem ročník 80 jsem nezažil. Díky její precizní práci vypadají moje zuby jako zuby a ne jak po náletu staré školy. Všechny zuby , kde mi paní doktorka měnila plomby byly díky skvělé práci straé školy pod plombou dále zkažené. Velice dobře vysvětluje čištění zubů a podobné věci. Pokud člověk naslouchá tak to pak funguje. Měl jsem časté krvácení dásní se zánětu , nyní po odborném zákroku a diskuzi s paní doktorkou mohu konstatovat že více než rok již problémy nemám. Co se týká plateb - platí se všude

Jak tady píšou ostatní...neskutečně pečlivá, milá a sympatická, ale za cenu toho, že v její nové ordinaci na Karlově náměstí platíte neskutečné sumy. Např. maličký kaz (jak ona sama řekla)+anestezie 1700,-, RTG 830,- apod. Navíc v ordinaci jsem na preventivní prohlídce strávila 45 minut...

Paní doktorka nejprve vše popsal, zodpověděla všechny otázky, které jsem měl. Dokázala srozumitelně pohovořit o rozdílných materiálech, které může při ošetření použít. Poprvé v životě jsem měl pocit, že vím, za co u zubaře platím a kde je ta přidaná hodnota v tom dražším. Práce samotná na jedničku. Velmi pečlivá. Mám za sebou již několik návštěv.

Paní doktorka je velice pečlivá, sympatická a pro pacienta udělá opravdové maximum! Dělá překrásné plomby,které mají jiní stomatologové problém najít. Osobně ji mohu jen a jen doporučit.

Pani doktorka je velmi neschopna. V momente problemu so zubom reagovala nasledne: antibiotika, navsteva ineho dentistu, ktory udajne taketo problemi riesi. Postup zatial prijatelny, avsak po zhorseni bolesti som sa snazila pani doktorke niekolko krat telefonovat ako mam situaciu riesit a ci mozem prist aby sa mi na zub pozrela. Jedine co zvladla bol odkaz po recepcnej aby som pokracovala s liecbou. Bolest bola skutocne ukrutna a zub musel ist von na to mi pani zubarka opat nechala odkaz u recepcnej, ze zuby netrha a mam si zajst na "Karlak". Zub bol vytrhnuty a dovod problemu boli nekvalitne vycistene kanaliky (resp. prerazene niekam inam). Dnes navstevujem noveho zubara, kde mi zachranuju zuby, ktore mi v ordinacii pani doktorky uz raz opravovali! Pristup pani doktorky a vysledok jej prace povazujem za skutocne velmi neprofesionalny a nekvalitny!