Odhadovaná doba odpovědi:

Ukončené školy

• Lékařská fakulta
  • Oprávnění k provádění výkonů myoskeletální mediciny

• neurologie

Stáže

• Stáž elektromyografie

Fotografie

Umístění: KlinNeuro s.r.o. neurologické vyšetření

Paní doktorka je milá a velmi pečlivá. Odborník na svém místě. Nejednou mi pomohla. Moc si vážím její práce a jsem šťastná, že k ní mohu docházet. Sestřička, paní Bc. L.D., je také skvělá, zkušená a empatická, která mi vždy vyšla maximálně vstříc. Velmi dobře organizuje chod ordinace. L.P.

Umístění: KlinNeuro s.r.o. emg - elektromyografie

S pani Horskou jsem absolvovala vysetreni EMG. Co se tyce odbornosti, nemohu soudit, nejsem lekar. Ptala se na potize a tak jsem se ji je sdelila v domeni, ze je to dulezite pro vysetreni. Pani lekarka vsak z mne neznamych pricin usoudila, ze mym cilem je jit na operaci, protoze me prerusila slovy, ze to neni na operaci a at reknu co reknu, ona mi ji nedoporuci. Mela jsem asi napsano na cele, ze chci operaci? To je to posledni, co bych chtela. Navic me na emg vysetreni odeslal lekar, aniz bych ho o to zadala. Proste jsem Vasi reakci nepochopila. Pokud to budete, pani doktorko cist, jsem ta pacientka, co Vam pripominala jednu Vasi pribuznou, pry dobrou kamaradku, ktera ma stejne prijmeni jako vy a zajimalo Vas, zda pochazim z prahy apod. Take jste mi poradila, at se necham ostrihat nakratko, ze me bude krk mene bolet. Dekuji Vam za Vas cas a drahocenne rady.

Paní Dr. je ochotná a je odbornostně na výši, určitě patří k tomu lepšímu mezi neurology nejen v ČR. Doporučuji, pokud by to zůstalo jen u ní a neodesílala vás k jiným kolegům v rámci jejich medic. firmy (což pacient často neodhadne). Pak to může skřípat, což se stalo i mě, proto dám radějc přednos jinému týmu neurologů a návazných služeb v Praze.

Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Klára Horská je velmy pečliva... vyslechne, odborně a profesionálně poradí, se skutečným zájmem o člověka a o jeho celou bytost. Moc doporučuji!!!

Velmi šikovná paní doktorka, milá, vstřícná, pečlivá, se snahou opravdu maximálně pomoct, pozorně vyslechne vaše potíže. Ulevila mi od velké bolesti.