B. Němcové 570, Strakonice

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je vždy příjemná, poradí, chová se profesionálně. Krásné prostředí je dalším příjemným bodem :)

Můžu jen doporučit, doktorka je milá a ochotná (též i sestřička). Kontroly u ní nejsou vůbec nepříjemné jako u jiných doktorů. Dnes jsem byla na zavedení tělíska a necítila jsem vůbec nic, prostě šikovná doktorka.

U Paní doktorky jsem krátce ale jsem spokojená je mílá, citlivá vyšetření mě nebolelo, na cokoliv se zeptám odpoví slušně nepříde mi arogantní jen na jiné pacienty ale na svoje je milá

K paní doktorce Braunové chodím již několik let a mohu jen doporučit. Je milá, ochotná pomoci. Když se mi vyskytl zdravotní problém, snažila se co nejvíce pomoci (ze zkušeností kamarádky vím, že ne každý lékař tento problém řeší). Vše podtrženo velmi příjemným prostředím.

Paní doktorka má profesionální přístup. Vysvětlí co je potřeba, nabízí co je možné a nejlepší pro pacientku. Sestřička je milá a vstřícná. Ordinace i čekárna je velice pěkně zařízená. Žádné dlouhé čekání, sestřička má v objednávání dobrý systém.
Jsem ráda, že mám právě tuto paní doktorku, jsem spokojena s jejím celkovým přístupem. Poděkování patří i sestřičce. V této ordinaci jsem spokojená a neměnila bych. Veronika

Velmi spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. V těhotenství jsem tam byla skoro pořád, malej zlobil. Chovali se suprově

doktorka velmi arogantní, milá je zřejmě k těm co nemají žádný problém a naditou peněženku

Paní doktorka je skutečný profesionál se vším všudy, je to člověk plný energie a stále se vzdělává a neusnula na vavřínech,mě pomohla úplně maximálně a za to jsem hrozně moc ráda.... Mohu jen doporučit,protože já bych neměnila a měnit nebudu. Hezký den všem :-)

Takovou profesionalitu gyn.lékaře jsem nikdy nezažila.Paní doktorka je perfektní,vysvětlí vám co a jak,je energická,zkrátka nej!Žádné čekání v čekárně,sestřička vás vezme přesně na hodinu,na kterou jste objednaná a to krásné a příjemné prostředí,je to prostě úžasné.Děkuji za takový přístup,kéž by to tak vypadalo u dalších doktorů a hlavně bez čekání!

Absolutni spokojenost, profesionalni, mily a lidsky pristup, krasne prostredi. Pani doktorka je proste bajecna!