MDDr. Khaled Khalvati
Konzervativní stomatologie , fixní protetika, protetika na zubní implantáty, kosmetická stomatologie, dětská stomatologi...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: STYLEdent Jiný

K panu doktorovi chodím už několik let. Je to velice příjemný člověk, profesionál a snaží se vždy svou práci udělat precizně.

Umístění: STYLEdent ošetření kořenových kanálků

Chodila jsem k tomuto lékaři, dokud byl na Praze 4 a byla jsem nadšená, ale po přestěhování na Prahu 5 mi to již nevyhovuje. Také mi nevyhovuje nedostatečná komunikace, rozdělá několik zubů naráz a nikdy jsem nevěděla, co platím za co. Pak jsem měla úraz, nemohla jsem 2 měsíce chodit, během té doby co bylo doděláno, tak stejně vše vypadlo a zub ve stádiu rozpracovanosti prasknul. Drahé a špatné materiály asi ale všude.

Umístění: STYLEdent endodontické konzultace

Pana Khalvatiho jsem vyhledal při bolesti stoličky před cca 4 roky, po ošetření kořenů stoličky naprosto bez problémů. Doporučuji pro profesionální přístup!

Umístění: STYLEdent ošetření kořenových kanálků

Ja som s pánom doktorom spokojná, oceňujem jeho prístup. Čo sa týka endodontického ošetrenia zubov tak taktiež z mojej strany spokojnosť.

Umístění: STYLEdent Jiný

U pana doktora jsem byla celkem 5x a s prvními 2 návštěvami jsem byla spokojená, všechno bylo v pořádku, nicméně poté to šlo od 10 k 5. Nejprve se mi doktor netrefil s injekcí do dásně, místo toho mi ji píchl do tváře a když jsem při vrtání sténala a dávala mu vědět, že to bolí, zeptal se, jestli chci další a když jsem kývla, že jo, tak mi ji stejně nedal, 10 vteřin počkal a pak pokračoval, jakoby nic. Při další návštěvě mi při vrtání nasypal do pusy sůl, což nevím, jaký mělo význam, kromě toho, že jsem se mu v křesle dusila a bylo to dost nepříjemné. A poslední návštěvou to zabil - byla jsem objednaná na čištění kanálků, ale když jsem přišla, oznámil mi, že mi je nevyčistí, páč si nevzal přístroj a místo toho (zřejmě abych tam nešla zbytečně) mi rozvrtal zdravý zub (pusu mi nijak neprohlížel, zdálo se mi, že si zub vybral namátkou), provrtal mi jej do hloubky (kdyby tam byl až TAK hlubokej kaz, tak by mě ten zub určitě předtím bolel, ale tento zub mě bolel až poté, co mi jej spravil a dodnes se na něj bojím kousnout!) - a opět se s injekcí netrefil do dásně, nicméně tentokrát se alespoň polepšil v tom, že mi hned sám od sebe dal novou injekci - a zaplatila jsem 1.600, přestože mi na začátku říkal, že spravení zubu se u něj pohybuje v rozmezí 600-800, a tady mě ani neupozornil na to, že by to tentokrát mělo být dražší ?!? Pryč s takovýmito neprofesionálními doktory!

Umístění: STYLEdent ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi profesionální a vždycky ho chvalim. Nikdy jsem s nim neměla problém a jde vidět, ze svému oboru rozumí. Normálně recenze nejsem zvykla psát, ale tento doktor si opravdu zaslouží zpětnou vazbu. :)

Pán doktor Khalvati ,je velmi precizní a nejlepší zubař co jsem poznala.Je pečlivý,milý.Každému,kdo se
bojí zubaře,tohoto šikovného lékaře mohu jen doporučit.
Věra Minárová

Poprvé za 18let mého života v ČR jsem byl jsem zubařem spokojený. Naprosto profesionální přístup, žádné čekání, žádné bolesti, precizní práce. Děkuji panu doktorovi, jeho kolegovi A.Charhoulovi a sestřičkam :-)

C

Pan doktor Khaled Khalvati, je ten nejlepší zubař pod sluncem. Bála jsme se zubaře snad 20 let, ale po první návštěvě u něj mě strach přešel. Trpěla jsem bolesti ulomeneho zubu, jako zvíře, až jsme okusovala doma topení a snedla stovky brufenu. Zub mi dostavil, dal mi tam znecitlivejici vlozku a rázem se dostavil úsměv na mém líci. Doktor Khaled je moc a moc hodný, laskavý a co víc neskutečně jemný a citlivý . I injekci dává pomalu a zlehka, aby to
nebolelo. Nikdy nevrtá přes bolest,
všechno vám předem vysvětlí, protože moc dobře ví, že lidé mají ze zubaře strach. Jsem ráda, že jsem takového dentistu našla, samozřejmě i ostatní z týmu jsou profici. Bůh Vám žehnej pane doktore Khalede. K. Salma Hammad

Velmi pečlivý a šikovný odborník se skvěle vybavenou ordinací (mě například potěšilo, že na "velký" rentgen jsem nemusel chodit do jiného zdrav.zařízení, ale pan doktor ho má přímo v ordinaci, takže u první prohlídky mi na monitoru ukazoval, co našel za komplikace nutné k vyřešení).

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mluvíte arabksy? Bylo by možné k Vám objednat manžela? Má komplexní zdravotní pojištění od SLavie pojištovny. Minulý týden jsme byli u zabařky hovořící rusky a nebylo to ono,chtěla bych někoho kdo mu vše vysvětlí v jeho rodném jazyce.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Chouli

dobry den, ja arabsky nemluvim ale kolega muvi arabsky, neni problem objednat k kolegovi, ¨zavolejte do ordinace a sestricka Vas objedna k kolegvi.

dekuji

MUDr. Khaled Khalvati