Zvolte si Dentario - zubní ordinace Praha 4:

Nově otevřená zubní klinika v Praze 4 s moderním vybavením
Příjemné prostředí, mlad...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Dentario s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Vse perfektni, kvalita a preciznost osetreni a pece, ochota vse vysvetlit, v neposledni rade klid, lidskost a pochopeni ze strany pani doktorky i sestricky. Poprve za zivot se tesim k zubari :)

Umístění: Dentario s.r.o. Běžný termín

Do Dentaria chodím k paní doktorce Švitorkové vždy ráda. Vybavenost zázemí je perfektní a velmi moderní, sestřička i doktorka vždy usměvavé, milé, vstřícé a s pochopením. Vždy se dalo na všem domluvit a i když jsem něco odmítla (rtg, injekci, trhání 8ky..), nesetkala jsem se s žádným pohoršením. A time management tady zvládají na 1*, tohle s jen tak nevidí. Kladou zde velký důraz na prevenci a za to je moc cením. Své druhé zuby máme už jen jedny. :)

Umístění: Dentario s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Nejlepší péče, kterou jsem kdy měla. Pan doktor je šikovný, velmi pečlivý a má perfektní a milý přístup. Snaží se zub za každou cenu zachránit. Každý zákrok, jaký jsem podstoupila byl naprosto bezbolestný a vděčím mu za zbavení strachu. "Třešničkou na dortu" je nádherná a čistá ordinace. S radostí doporučuji!!!!

Umístění: Dentario s.r.o.

Pečlivá a příjemná zubní lékařka. Vstřícnost a výborná komunikace. Jsem moc spokojená. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní doktorce, ale i sestřičce, za úžasný pocit u lékaře.Šla jsem k zubaři s velkým strachem, ale už přijetí bylo super. A to nemluvím o ošetření, kdy jsem se cítila bezpečně a úžasně. Paní doktorka mi vše vysvětlila a byla velice laskavá. Vůbec nic mě nebolelo. Těším se na další návštěvu.