Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 1/84, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Osobním nasazením mi před léty v nemocnici Motol zachránila syna. Bez ní by už nežil. Naprosto profesionální dokonalý lékařský zákrok.

K paní doktorce jsem chodila měsíc se synem a žádný kladný výsledek. Byli jsme nuceni si najít jiného doktora a ten zjistil zánět dutin což paní doktorka Lehovcova zjistit nedokázala a léčila ho i špatně zvolenými antibiotiky. Už nikdy více NEDOPORUČUJI

Detailní vyšetření, perfektní vysvětlení co a proč paní doktorka dělá a co mam cekat v dalších dnech, vše receno pro laika naprosto pochopitelně. Takto informovana jsem z zadne ordinace ještě neodchazela. Pritom netvrdnete v ordinaci zbytečně dlouho, neboť paní doktorka je věčná, takže se ani nedělají fronty v čekárně. Takto přesně si predstavuji kvalitní lekarskou péči

Pečlivá, erudovaná, vstřícná a příjemná paní doktorka, kvalitně vybavená ordinace, většinou nečekáme dlouho.