HomeoDent s.r.o., praktický stomatolog
Strnadova 10, Plzeň

Chodila jsem k panu doktrovi (Milan Lepší) dlouhá léta jsem byla spokojená. Ale čím mají více pacientů tím víc je to jako na běžícím páse. Proto odcházím jinam... kde na mně mají více času a doplatím se.

Jsem velmi spokojena s péčí paní doktorky.

Za paní doktorkou dojíždím a rozhodně jsem nikdy nelitoval. Nejen paní doktorka,ale i personál ordinace dávají pocit, že nejste u zubaře...a tak to má být. Osobně jsem se zákroků nikdy moc nebál, ale chápu, že se jiní bojí...ale tady mám pocit, že o klasickém strachu ze zubaře nemůže být ani řeč. Příjemné prostředí, příjemné jednání, moderní vybavení, kvalitní ošetření...samá nej proto, abych dál zůstával pacientem paní doktorky Houfové...

Paní doktorka je kapacita, stejně jako její kolega z vedlejší ordinace (Milan Lepší) poskytuje služby nejvyšší kvality, po několika pokusech u jiných zubařů jsem zakotvila zde a jsem spokojená.

Paní doktorka odvádí naprosto dokonalou práci po odborné i lidské stránce. Má nejmodernější vybavení a vůbec mi nevadí, že musím někdy déle čekat - alespoň vím, že se paní doktorka každému pacientu maximálně věnuje. Nikdy se mi nestalo, že by přednostně vzala pacienta, který nebyl na řadě. 10 let jsem chodila k jiné zubařce, její zákroky nikdy nebolely, byla milá, ale když jsem měla zánět zubu nepoznala to, rychle mě vyšetřila a důrazně mi vysvětlila, že od zubu to "rozhodně" není, já bolestí "lezla po stropu" a lítala od jednoho doktora k druhému, kteří si se mnou nevěděli rady. Až paní doktorka Houfová na 1. pohled zjistila, že to od zubu je, že jsem přišla pozdě - zub už vypadal mrtvý, ale ona mi ho zpoloviny zachránila. Po 40 letech strachu ze zubařů teď chodím na prohlídky bez stresu, protože vím, že od p. doktorky Houfové vždy dostanu tu nejlepší péči. Děkuji.

Velmi příjemné jednání, odvádí perfektní práci.

Musím bohužel souhlasit s názorem č. 3, byla jsem pacientkou cca 10 let, ale vždy jsem se naštvala při čekání na ošetření, protože paní doktorka absolutně nikdy !! nedodržela objednací dobu,30 min až 40 min nebylo vyjímkou jelikož upřednostňovala pacienty došlé po Vás a to mi dost vadilo.A kvalita? Ze začátku velmi dobrá, ale později se dost pohoršila.

Přístup lékařky Houfové byl kvalitní, ale mám pocit, že nedokázala pochopit, že jsme jen lidé, kteří se zubaře fakticky bojí. Její hlášky typu - To musíte vydržet, ženská, mě od ní odradily! Ale pozor - její kolega MUDr. Milan Lepší - to je kvalita sama. Skvělý doktor, lidský a člověčí přístup. Ano, to je anděl v bílém plášti. Je to člověk na svém místě. Zkuste ho a už nepůjdete jinam!!! Pane doktore, děkuji že jste.

Velmi příjemná, odborná, nikde jsem -narozdíl od jiných-neměla potíž se zubem, který mi opravila. Neustále nabádá k dodržování prevence a poradí, jak si správně čistit chrup. Dlouhé objednací lhůty jsou, ale tak tomu u výborných lékařů bývá...

dlouhé čekací lhúty na objednání ,,,hodně pacientú,,, to se odráží na kvalitě ,,