KOŽNÍ VELESLAVÍN (Poliklinika Cordeus, 1. patro, číslo dveří 120a)
Na Dlouhém lánu 11, Praha 6, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zatím jsem byl jednou na preventivní prohlídce, profesionální přístup, výborná komunikace. U kožního lékaře je vždy primárně důležitá psychologická stránka práce lékaře s pacientem, paní doktorka je mimořádně empatická s velkou dávkou sociální inteligence :-)

S péčí paní doktorky Fajkošové jsem již několik let velmi spokojená (botox, výplně, laser - pihy).
Vždy mám pocit 100% odvedené práce, profesionálního i lidského přístupu. Cením si u ní velmi citlivých návrhů a řešení, aby vše bylo co nejvíc přirozené.
Můj názor sdílí i můj přítel, který u paní doktorky byl opakovaně na laseru i chirurgickém zákroku.
Tak "jen tak dál" a spoustu dalších spokojených klientů. Markéta Masná, Petr Hořejší

K paní doktorce chodím již roky, vždy se mi dostalo náležité péče a byl jsem spokojený. Jsou využívány nejmodernější způsoby léčení a paní doktorka sleduje nejnovější trendy, na každou otázku mi dokázala fundovaně odpovědět. Ordinace je výborně dostupná, metrem a ani s parkováním není problém. Termín ošetření byl vždy dodržen, objednání na čas 100% funguje- což je pro mě určitě velkou výhodou. Ceny rozhodně nepovažuji za nepřiměřené.

S pani doktorkou jsem byla spokojena , take mi aplikovala botox. Vse vysvetlila, postup i jak se chovat po zakroku a rozhodne nemohu souhlasit s nazorem Julie

Botox, glabela, velmi prehnane, toho botoxu je proste moc a nehybe se mi temer cele celo. Stahuju si ho rukou dolu, kdyz zustane nahore. Pristup pani doktorky jako v kazde vetsi klinice. Sup sup a rychle zmiz. Pristup v Esthe je takovy celkove. Frakcni laser, s tim jsem spokojena, jen se pani doktorka snazila nasadit co nejvyssi cenu. Neosobni jednani a pristup me uz sem nikdy neprivede.

MUDr. Kateřina Fajkošová

Vážená paní Julie. Byla jste na konzultaci u kolegy, cca 1/2 roku před samotným provedením zákroku, on Vám sdělil předpokládanou cenu zákroku. Zákrok jsem Vám prováděla já půl roku po vstupním vyšetření a dodržela jsem stejnou cenu, jakou Vám sdělil kolega. Měla jste půl roku čas zjistit ceny jiných klinik, porovnat a podle toho se rozhodnout. Dvakrát jste byla s cenou seznámena a souhlasila jste s ní. Na klinice jsme se Vám věnovali cca 2 hodiny, což je doba vzhledem k podstoupeným zákrokům zcela adekvátní. Pokud výsledek ošetření nesplňuje očekávání, je možné přijít na kontrolu. Dr. K. Fajkošová