MUDr. Keilová Zuzana
Hvězdova 1601, Praha

Bezvadná péče. Empatická a profesionální komunikace. Díky radám a ošetření se cítím čím dál tím lépe. Můj chrup má tu nejlepší pozornost.

Paní doktorka, s neskutečnou a laskavou péčí prohlédla a zkontrolovali můj chrup a navrhla okamžité řešení ohledně dosluhujícího můstku, které mi blahodárně pomohlo od bolesti a výrazně snížilo záněty dásní. Bezvadná konzultace. Empatická sestřička, mi zařídila další vyšetření.

Chybou recepční, u které jsem se objednávala, podotýkám osobně po dentální hygieně, došlo chybě, kdy si nezapsala mou rezervaci. Já si kvůli tomu vzala volno z práce, abych se dozvěděla, že můj termín neexistuje. Paní zubařka si mě teda jako velmi neochotně vzala, na zuby se mi ani nepodívala, rentgen neudělala i když moc dobře vím, že mám mezi zuby kaz. A vrchol všeho je, že si ani nevykázala péči a tím pádem jsem přišla o věrnostní body v mé zdravotní pojišťovně na pravidelné kontroly lékařů. Chodím sem s celou mou rodinou již několik let, doporučuji Vás všude možně a dostane se mi tahle odfláknutá a nedostatečná péče? A to nemluvím o arogantní neschopné recepční, co si mně asi spletla s dítětem dle mého mladistvého vzhledu a zkoušela být na mně tvrdá, ale tvrdě narazila....Já neschopná nejsem ;)

Milá, sympatická a šikovná zubařka. Zkušenosti s opravou zubu a nasazení korunky. Vždy pomohla a poradila.