MEDCON a.s. Poliklinika Budějovická

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Urologie - poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80, Praha, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Paní doktorku nemohu hodnotit, protože jsem se do ordinace vůbec nedostala. Středeční ordinační hodiny jsou vypsány 10-14h a 14.30-18.30. Přišla jsem před 11h s akutním zánětem močového měchýře a krví v moči. Po půlhodině, kdy nikdo nevyšel z ordinace, jsem zaťukala kvůli klíčům k toaletě, nikdo neotevřel. Po další půlhodině, tedy v poledne, vyšla jediná pacientka a nastalo opět ticho a nikdo dveře dobrých dvacet minut neotevřel. Ve 12.20 jsem opět klepala a rozlícená sestra se na mě obořila, jak to že nerespektuji obědovou pauzu. Stačila jsem říct jen, že je to akutní a čekám už hodně dlouho, sestra mi zavřela dveře před nosem se slovy, že musím počkat. S ukrutnou bolestí jsem odjela na Chodov, kde mě v křečích přijali ihned. Mohu tedy posoudit pouze pracovní efektivitu tohoto pracoviště a sestřičku - na toto pracoviště už nikdy nepřijdu, podobné chování považuji za skandální.

Naprosto perfektní paní doktorka, vše vysvětlí, moc příjemná a chápavá. Sestřička to samé, mohu jen doporučit ! S lepším lékařem jsem se nesetkala..