Dermatolog MUDr.

Karolína Kykalová

Požádejte o spuštění kalendáře
2

Adresy a ceny

O mně

 • Vystudovala I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 1995 promovala. Do roku 1997 pracovala na I. kožní klinice, Apolinářská 4, Praha 2, kde vedla speciální ambulanci kosmetologie, poté, až do roku 2000, pracovala v Ústavu lékařské kosmetiky.
  Od roku 1999 do roku 2004 pracovala v privátní dermatologické ambulanci v Praze 9, pod vedením as. MUDr. T. Freye.
  V letech 2000/2001 pracovala v soukromém centru: Skin Care Center v Praze 4 a od podzimu 2001 v Ústavu estetické medicíny. Od roku 2004 doposud, byla vedoucím lékařem a spolumajitelem Centra laserové a estetické dermatologie, Praha 2, Kateřinská 34 a též pracuje jako asistentka na Subkatedře korektivní dermatologie při lékařské fakultě Univerzity Karlovy.
  Od 1. 1. 2013 spolu s klinikou Esthesia otevírá nové dermatologické oddělení v centru hlavního města Prahy, jehož záměrem je poskytnout svým pacientům ošetření nadstandardní kvality v příjemném prostředí kliniky rodinného zdraví.

  Atestace

  21. 5. 1998 – 1. stupeň dermatovenerologie, spe-cializace korektivní dermatologie – 28. 11. 2001, prospěla s vyznamenáním. Již během studia začala pracovat v oboru kosmetiky a kosmetologie, postupně získávala další speciální vzdělávání: Kurz kosmetiky pro lékaře, kde pracovala pod vedením pí. V. Feřtekové i doc. MUDr. O. Feřteka. Kromě toho absolvovala kurzy aromaterapie, lymfodrenáže (doc. Bechyně), speciální kosmetické kurzy Vichy, Biodroga, Haarologie aj.
  Postupně se setkávala se všemi stupni postupů kosmetických a kosmetologických procedur. Během práce na kožní klinice pracovala i na speciálních ambulancích pro hojení chronických ran a později založila na kožní klinice speciální ambulanci pro kosmetologii. Po dobu dvou let pracovala v konzultačním centru Vichy, kde poskytovala odborné konzultační služby v rámci dermokosmetické i klasické dermatologické péče.
  Po nástupu do ÚLK se seznámila a byla zaškolena v dalších procedurách estetické dermatologie – laserová terapie, aplikace kožních implantátů, botulotoxinu, dermatochirurgie, chemických peelingů, kryoterapie a elektroterapie. Absolvovala též stáže na oddělení plastické chirurgie pod vedením prim. MUDr. D. Záruby. Byla též prezidentkou České pediatrické společnosti – mezioborového sdružení pro péči o nohu a problematiku s tímto související. Aktivně publikuje v odborném tisku Čs. dermatologie, Referátové výběry, Medicina Adore, Trendy v medicíně, JAMA výběr dermatologie, Medicína v praxi, Zdravotnická diagnóza aj., i populárních médiích. Je spoluautorkou publikace – Laserová estetická chirurgie (kapitola Laserová epilace). Přednáší pro odbornou veřejnost i v rámci osvěty a populárně vědeckých akcí pro veřejnost. Je členem Výboru Společnosti pro estetickou a korektivní dermatologii, asistentkou Subkatedry korektivní dermatologie, je členkou EADV – Evropské akademie dermatologie a venerologie.
 • 5 září 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Laskavá,usměvavá,vstřícná - přesídlila a hrozně mi chybí . Hana Richtrová

  Nahlásit zneužití
 • 30 října 2013

  Hodnocení: Neutrální

  Nemaji smlouvu s pojistovnou. Pokud chcete predepsat mast na ekzem, vyuctuji vam konzultaci za 500kc.

  Nahlásit zneužití

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění