Dermatolog MUDr. přijímá nové pacienty přijímá nové pacienty

Karolína Kykalová

4

Adresy

Informace o lékaři

O mně

 • Vystudovala I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 1995 promovala. Do roku 1997 pracovala na I. kožní klinice, Apolinářská 4, Praha 2, kde vedla speciální ambulanci kosmetologie, do r. 2000, pracovala v Ústavu lékařské kosmetiky. Od roku 1999 do roku 2004 pracovala v privátní dermatologické ambulanci v Praze 9 pod vedením as. MUDr. T. Freye. V letech 2000/2001 působila v soukromém centru Skin Care Center v Praze 4 a od podzimu 2001 v Ústavu estetické medicíny. Od r. 2004 byla vedoucím lékařem a spolumajitelem Centra laserové a estetické dermatologie, a též pracuje jako asistentka na Subkatedře korektivní dermatologie při lékařské fakultě Univerzity Karlovy.
  Od 1. 1. 2013 spolu s klinikou Esthesia otevírá nové dermatologické oddělení v centru Prahy, jehož záměrem je poskytnout svým pacientům ošetření nadstandardní kvality v příjemném prostředí kliniky rodinného zdraví.

  Atestace
  1. stupeň dermatovenerologie, specializace korektivní dermatologie. Již během studia začala pracovat v oboru kosmetiky a kosmetologie, postupně získávala další speciální vzdělávání: Kurz kosmetiky pro lékaře, kde pracovala pod vedením pí. V. Feřtekové i doc. MUDr. O. Feřteka. Kromě toho absolvovala kurzy aromaterapie, lymfodrenáže (doc. Bechyně), speciální kosmetické kurzy Vichy, Biodroga, Haarologie aj.
  Během práce na kožní klinice pracovala i na speciálních ambulancích pro hojení chronických ran a později založila na kožní klinice speciální ambulanci pro kosmetologii. Po dobu dvou let poskytovala v konzultačním centru Vichy odborné konzultační služby v rámci dermokosmetické i klasické dermatologické péče. Získala zaškolení – laserová terapie, aplikace kožních implantátů, botulotoxinu, dermatochirurgie, chemických peelingů, kryoterapie a elektroterapie. Absolvovala též stáže na oddělení plastické chirurgie pod vedením prim. MUDr. D. Záruby. Byla též prezidentkou České pediatrické společnosti – mezioborového sdružení pro péči o nohu a problematiku s tímto související. Aktivně publikuje v odborném tisku Čs. dermatologie, Referátové výběry, Medicina Adore, Trendy v medicíně, JAMA výběr dermatologie, Medicína v praxi, Zdravotnická diagnóza aj., i populárních médiích. Je spoluautorkou publikace – Laserová estetická chirurgie (kapitola Laserová epilace). Přednáší pro odbornou veřejnost i v rámci osvěty a populárně vědeckých akcí pro veřejnost. Je členem Výboru Společnosti pro estetickou a korektivní dermatologii a EADV – Evropské akademie dermatologie a venerologie.

Služby

Nemoci

Specializace

 • dermatovenerologie
 • korektivní dermatologie
 • 5 září 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Laskavá,usměvavá,vstřícná - přesídlila a hrozně mi chybí . Hana Richtrová

  Nahlásit zneužití
 • 19 srpna 2014

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Z hladiska profesneho neviem hodnotit, ale ocenujem hlavne ludsky pristup. Vzhladom na to, ze pozadovane vysetrenie na tejto klinike nerobia, pani doktorka ma poslala na odporucenie k inemu lekarovi. Stravila so mnou asi 15 minut, vratane rychleho vysetrenia, no neplatil som nic. To sa v dnesnej dobe velmi nevidi.

  Nahlásit zneužití
 • 21 května 2014

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Paní dr. Kykalovou jsem navštívila v klinice Esthesia na dermatologickou konzultaci, protože jsem si nechávala vyhlazovat vrásku na čele. Dr. mi doporučila kolegyně. Její přístup, vysvětlení všech postupů, návrh, aby to bylo co nejefektivnější hodnotím opravdu na jedničku. Myslím, že důvěra k lékaři je dnes velmi důležitá. Ráda se zde opět vrátím. Petra

  Nahlásit zneužití
 • 30 října 2013

  Hodnocení: Neutrální

  Nemaji smlouvu s pojistovnou. Pokud chcete predepsat mast na ekzem, vyuctuji vam konzultaci za 500kc.

  Nahlásit zneužití

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Už víte, jaké jsou názory na tohoto lékaře?