MUDr.

Karolína Kykalová

Dermatolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkujeme, klinika Esthesia. Vystudovala I. lékařskou fakultu U... Více

Adresy

Služby

Odstranění hemangiomů
Odstranění pocení
Vyšetření mateřských znamének
Plazmaterapie
Odstranění kožních znamének
Epilace
Aplikace botulotoxinu a
Korekce jizev
Laserová epilace
Implantáty
Odstranění senilních skrvn
Odstranění tetování
Řešení nadměrného pocení
Odstranění fibromů
Face countouring
Dermatologická léčba
Kontrola po zákroku
Mezonitě
Běžný termín
Mikrodermabraze
Více

Informace o lékaři

O mně

Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkujeme, klinika Esthesia.

Vystudovala I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 1995 promovala. Do roku 1997 pracovala na I. kožní klinice, Apolinářská 4, Praha 2, kde vedla speciální ambulanci kosmetologie, do r. 2000, pracovala v Ústavu lékařské kosmetiky. Od roku 1999 do roku 2004 pracovala v privátní dermatologické ambulanci v Praze 9 pod vedením as. MUDr. T. Freye. V letech 2000/2001 působila v soukromém centru Skin Care Center v Praze 4 a od podzimu 2001 v Ústavu estetické medicíny. Od r. 2004 byla vedoucím lékařem a spolumajitelem Centra laserové a estetické dermatologie, a též pracuje jako asistentka na Subkatedře korektivní dermatologie při lékařské fakultě Univerzity Karlovy.
Od 1. 1. 2013 spolu s klinikou Esthesia otevírá nové dermatologické oddělení v centru Prahy, jehož záměrem je poskytnout svým pacientům ošetření nadstandardní kvality v příjemném prostředí kliniky rodinného zdraví.

Atestace
1. stupeň dermatovenerologie, specializace korektivní dermatologie. Již během studia začala pracovat v oboru kosmetiky a kosmetologie, postupně získávala další speciální vzdělávání: Kurz kosmetiky pro lékaře, kde pracovala pod vedením pí. V. Feřtekové i doc. MUDr. O. Feřteka. Kromě toho absolvovala kurzy aromaterapie, lymfodrenáže (doc. Bechyně), speciální kosmetické kurzy Vichy, Biodroga, Haarologie aj.
Během práce na kožní klinice pracovala i na speciálních ambulancích pro hojení chronických ran a později založila na kožní klinice speciální ambulanci pro kosmetologii. Po dobu dvou let poskytovala v konzultačním centru Vichy odborné konzultační služby v rámci dermokosmetické i klasické dermatologické péče. Získala zaškolení – laserová terapie, aplikace kožních implantátů, botulotoxinu, dermatochirurgie, chemických peelingů, kryoterapie a elektroterapie. Absolvovala též stáže na oddělení plastické chirurgie pod vedením prim. MUDr. D. Záruby. Byla též prezidentkou České pediatrické společnosti – mezioborového sdružení pro péči o nohu a problematiku s tímto související. Aktivně publikuje v odborném tisku Čs. dermatologie, Referátové výběry, Medicina Adore, Trendy v medicíně, JAMA výběr dermatologie, Medicína v praxi, Zdravotnická diagnóza aj., i populárních médiích. Je spoluautorkou publikace – Laserová estetická chirurgie (kapitola Laserová epilace). Přednáší pro odbornou veřejnost i v rámci osvěty a populárně vědeckých akcí pro veřejnost. Je členem Výboru Společnosti pro estetickou a korektivní dermatologii a EADV – Evropské akademie dermatologie a venerologie.

Specializace

 • dermatovenerologie
 • korektivní dermatologie

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Laskavá,usměvavá,vstřícná - přesídlila a hrozně mi chybí . Hana Richtrová

 • velmi dobrý

  Úžasný lidský přístup paní doktorky! vše laskavě vysvětlí, nespěchá a opravdu se vám věnuje :) a hlavně mi pomohla!

 • velmi dobrý

  Paní doktorka byla od první chvíle velmi milá, laskavá a chápavá. Pod jejím vedením jsem zahájila léčbu a jsem velice spokojená - doporučuji !

 • velmi dobrý

  Od paní doktorky a jejího kolektivu by se měli učit chování k pacientovi mnozí naši "státní odborníci" v nemocncích i na obvodech, pro kterého jsou pacienti pouze kus čehosi, co je zdržuje od kávy a časopisů... Moje zkušenost. V Esthesii se mi dostalo náležité péče a přístupu, nemá to chybu!!

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je velmi profesionální, milá a ochotná, velmi lidská a laskavá. Ochotně poradí, nic nevnucuje. Doporučila jsem k ní několik svých známých a všichni jsou maximálně spokojeni!

 • velmi dobrý

  Z hladiska profesneho neviem hodnotit, ale ocenujem hlavne ludsky pristup. Vzhladom na to, ze pozadovane vysetrenie na tejto klinike nerobia, pani doktorka ma poslala na odporucenie k inemu lekarovi. Stravila so mnou asi 15 minut, vratane rychleho vysetrenia, no neplatil som nic. To sa v dnesnej dobe velmi nevidi.

 • velmi dobrý

  Paní dr. Kykalovou jsem navštívila v klinice Esthesia na dermatologickou konzultaci, protože jsem si nechávala vyhlazovat vrásku na čele. Dr. mi doporučila kolegyně. Její přístup, vysvětlení všech postupů, návrh, aby to bylo co nejefektivnější hodnotím opravdu na jedničku. Myslím, že důvěra k lékaři je dnes velmi důležitá. Ráda se zde opět vrátím. Petra

 • neutrální

  Nemaji smlouvu s pojistovnou. Pokud chcete predepsat mast na ekzem, vyuctuji vam konzultaci za 500kc.