Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Bolest kolene

Nikdy víc. Přijdu s bolesti kolene, pán mě vyšetřil a řekl to, co jsem čekal...14 dní v klidu. Potom co jsem mu řekl, že v klidu byla noha dva měsíce, přemýšlel, co tedy vymyslí. Nakonec vymyslel, že mám úplně změnit sport ???? Nadneseně řečeno, pokud by k němu přišel pan Jágr s bolestí kolene, tak mu doporučí přesedlat na plavání,nebo jeho oblíbené kolo, namísto hokeje... Nejsem důchodce abych jezdil v lehkém tempu na rotopedu. Rentgen dělat nechtěl, prý na něm nic vidět nebude ???? nakonec jsem šel k sportovnímu doktorovi a na rentgenu se ukázala prasklá čéška. Díky za pomoc, možná bych být panem"doktorem" změnil povolání. Mimochodem celou dobu co na vás mluví, tak má zavřené oči.

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. zlomenina stydké kosti

K panu doktorovi jsem přešla z jiného zařízení kvůli pokračování v léčbě zlomeniny stydké kosti. Pan doktor důkladně prostudoval moje dosavadní zdravotní materiály, probral se mnou mé subjektivní pocity, prohlédl mě, poslal na kontrolní rentgen a doporučil další postup léčby. Oceňuji jeho zodpovědný přístup a vztah k pacientovi. Růžena Brusová

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Aplikace injekce do kolena

Dnes jsem byla u pana Dr. Sadila s prosbou, že můj ortoped má dovolenou a zda by mi mohl aplikovat předepsanou injekci do kolene, protože jí mám dostat vždy do týdne a právě on ordinuje v místě mého bydliště. S tím mi pan doktor řekl, že mě nezná a ať si počkám na svého pana doktora a zajdu si k němu. Odpověděla jsem, že ho můj ortoped žádá na základě, že Dr. Sadil je v místě bydliště a ve zprávě to mám napsané. Stejně jako předtím mě odbyl slovy počkejte si na svého Dr. a běžte si k němu. Jako na jednu stranu to chápu, že když nejsem jeho pacient, tak by se třeba bál mi injekci podat atd., ale s takovou neochotou, arogancí a lhostejností jsem se ještě nesetkala, už dříve jsem byla u pana Dr. Sadila s problémy kolena, byla jsem u něj 2x a vždy mě odbyl buď léky nebo zhubněte a jen jednou mi koleno pořádně prohmatal, a ani u sebe navíc nikdy neměl žádnou zdravotní sestru. Dnes jsem u něj byla po třetí a naposled. Jsem ráda, že po druhém ošetření u něj jsem se objednala u jiného ortopeda, protože pan Dr. Sadil mi ve všech třech případech nijak nepomohl. Kdybych byla pomstychtivá a zlá tak ho snad i udám na lékařskou komoru za neposkytnutí pomoci, ale je mi ho spíše líto, bohužel takovýchto doktorů běhá po světě více . Jsem ráda, že si svého lékaře mohu vybrat sama, protože kdybych musela chodit k panu Dr., tak to snad radši budu mrzák.

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. bolest kolene - prasklý meniskus

Moje zkušenost s MUDr. Sadilem je negativní. Na bolest kolene jsem dostal akorát prášky, pan doktor mě neposlal ani na žádné vyšetření. Při opakované návštěvě, kdy jsem mu sdělil, že mě to pořád bolí, jen krčil rameny a po delší odmlce mi řekl, že mám zhubnout. Závodní lékař mi posléze doporučil, ať si najdu jiného ortopeda. Učinil jsem tak a nový ortoped diagnostikoval artrózu a prasklý meniskus, tuto diagnózu si nechal potvrdit rentgenem a magnetickou rezonancí a následně jsem prodělal úspěšnou operaci. Kvůli laxnosti MUDr. Sadila jsem ovšem ztratil 5 měsíců času, než se můj problém jinde vyřešil.
RNDr. Jaromír Šubrt

K panu doktoru Sadilovi chodíme s manželem už nějaký rok a považujeme ho za velmi dobrého odborného lékaře a máme k němu naprostou důvěru. Vždy pomohl, když bylo třeba, poslal k dalšímu specialistovi a třeba ina operaci a zatím vždy vyřešil bolestivý problém. Pravdou je, že s banalitami k němu nechodíme. Sestra je příjemná. Takže zdejší negativní názory taky naprosto odmítám, asi nějaké nepochopení na straně pacienta, že?

Nikdy jsem se nesetkala s takovou neprofesionalitou lékaře. Že nebyl oblečený jako lékař, to bylo první co mě trklo do očí, že nebude něco v pořádku. Poté vysvětluji, co mě bolí a místo, aby mě pořádně prohlédl a udělal RTG tak mi napsal drahý lék k ničemu. Píše lék na základě toho, co mu člověk řekne ne to, co by si lékařsky ověřil. Už chápu, proč bere bez objednání, nikdo k němu nechce, protože nikomu tento člověk nepomůže...

Já šla za panem doktorem s nejspíš nataženou nebo natrženou šlachou. Když jsem mu řekla, co a kde mě bolí, byl dlouho potichu, koukal na mě, jako bych spadla z Marsu a pak začal mluvit o něčem úplně jiném, jako by vůbec nepochopil, co jsem říkala. Když mluví, má zavřené oči (celou dobu, co něco říká) a po dořeknutí věty je otevře, což mi bylo trochu nepříjemné, není to ale nic zásadního. Sestřička nedělala nic, seděla, koukala, ani se neusmála.. Taky nic zásadního. Nejspíš na svůj problém s nohou potřebuju spíš fyzioterapeuta, ale dost mě překvapil styl myšlení pana doktora. "Natržená šlacha? Ale to vás nejspíš jenom bolí něco úplně jiného od zborcené klenby. Dejte si na to mastičku a zkuste to protahovat" abych si to dokřupla úplně, díky nechci.

Mně určil pan doktor diagnózu dobře, jak mi potvrdil jiný ortopéd, ke kterému jsem přešla.Choval se ale odtažitě, neochotně, člověk aby z něj slovo páčil,pak aby mu ještě rozuměl, protože mluví hrozně potichu. Špatně jsem chodila, ani ho nenapadlo mi předepsat FH, ty jsem si koupila sama, teprve ve Zdrav. potř. jsem se dozvěděla, že mi je mohla uhradit pojišťovna. Ale za ním se mi zpátky pro předpis rozhodně nechtělo, tak jsem si je zaplatila sama. Jeho sestřička, ta jen kouká a mlčí,nic nedělá, ani se neusměje. Nevím, prý jsou to příbuzní, třeba měli v době, kdy jsem tam chodila, nějakou osobní krizi, ale mně to tam bylo tak strašně nepříjemné, tak špatně jsem se tam cítila, že jsem raději zvolila jiného lékaře. Teď jsem spokojená, už rehabilituji po operaci a jsem ráda, že máme svobodnou volbu lékaře.

Jsem také pacientka z ulice a na rozdíl od přispěvatelky, se kterou se z toho důvodu "nemazal", tak se mnou se mazal. Vyšetřil mě, pak poslal na rtg a výsledky potvrdily jeho podezření na artrózu kyčle. Předepsal mi léky na bolest, kloubní výživu, doporučil mi cvičit a zhubnout. Snažil se progresi mé nemoci aspoň zpomalit, což se nepodařilo, tak mě poslal na operaci. Zpočátku mi přišlo, že není moc konunitativní, ale když jsem se začala ptát, tak odpovídal a vše vysvětloval. Nemohu si stěžovat.

Mě pan doktor s bolavým kolenem a to provedenou punkcí pomohl.
U následné kontroly byl pečlivý ale zároveň podotkl, že klouby jsou opotřebené přiměřeně věku. Co "s tím" udělat? No pouze vzít v potaz jeho doporučení a užívat kloubní výživu.