Praxe rehabilitační a fyzioterapeutic.
Plaska 66 A, Plzeň

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Praxe rehabilitační a fyzioterapeutic.
Klatovská tř. 7, Plzeň

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Praxe rehabilitační a fyzioterapeutic.

Nejlepší fyzioterapeut v Plzni, chodí k němu všichni z naší rodiny, kteří mají potíže s pohybovým aparátem , Ještě se nestalo že by někomu nepomohl.

Pan doktor je zkušený lékař s profesionálním přístupem.Děkuji za pomoc,budu se ráda vracet a všem vřele doporučuji.

Výborný lékař, který rozumý tomu co dělá. Vždy pomůže a uleví od bolesti. Rehabilitace probíhá v moderním zařízení. Asi proto má často plno achvilku to trvá, než se člověk může objednat na nějaký termín.

Velmi dobrý lékař, dokáže pohledem najít bloky v páteři a potom odblokovat. takových moc není. Taky proto má pořád plno.

V roce 1997 mne uchránil od operace disků v oblasti bederní páteře, nestal se "zázrak", ale dá se s tím docela dobře žít, přičemž se žádné fyzické práci nemusím vyhýbat.

Pan doktor asi předpokládá, že jsou všichni vzdělaní v medicíně,a je jim vše jasné. Protože na co se člověk nezeptá to se nedozví. Něco nabídne, ale už se nedozvíte co to má za efekt, a k čemu to je dobré. Dodnes nevim původ mých potíží
a léčebný efekt žádný. Možná je to odborník, já to ještě nepoznal.

Velice dobrý lékař. Před třemi lety mě zbavil bolestí hlavy a odblokoval záda. Od té doby nemám žádné problémy. Vřele doporučuji.

Velice příjemný, profesionál. Pan doktor je přímo umělec, nikdy mi nikdo nedokázal tak perfektně odblokovat záda během několika vteřin. Má hlavně velice lidský přístup a podle mě se dobře věnuje pacientům. Vřele doporučuji i rehabilitaci, kde jsou velice příjemné sestry, které jsou po většinu času usměvavé.

Kvalitní péče, pěkný přístup, účinná pomoc.

ještě jsem nepoznala nikoho lepšího,umí i odblokovat mému příteli pomohl.