Prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc.

Internista Více

Hradec Králové 1 adresa

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

• diabetologie
  • pracovní lékařství
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Vážení, chodím k panu profesorovi s maminkou již dlouhá léta. Mamince je 95let a vždy jsme nalezly pochopení, vstřícnost, odborné vyšetření. Jiní páni doktoři řeší limity, které mají, pan profesor řeší pacienta. Pokud je třeba, pošle na odborné vyšetření, podle krve pozná co člověku chybí, zkrátka je to lékař jak má být. My k němu chodíme celá rodina. Nesmím opomenout jeho vstřícný lidský přístup. Zajímám se jako laik o lidské tělíčko, takže když mě něco napadne dokáže se mnou o tom diskutovat a vysvětlit, co nevím. Z krve a z moči lze hodně vyčíst, ale pouze on zaškrtne více testů než jiní doktoři, aby měl celkový obraz. Je zkrátka jedinečný. Přeji mu ať dlouho vydrží ten nápor pacientů, opatrujte se.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové EKG

K panu doktorovi mě poslala moje praktická lékařka kvůli akutní bolesti na hrudníku. Prostě pro takové rutinní vyšetření, které lékaře podle mě dost zdržuje od objednaných pacientů - a kvůli tomu bývají ne vždy úplně příjemní.
Pan doktor mě ale úplně dostal svým vstřícným, empatickým a naprosto profesionálním chováním. Tech deset minut u něj jsem si připadala jako nejopečovávanější člověk na světě. Nejen, že provedl EKG, ale prohlédl mě a bez váhání stanovil diagnózu. Myslím, že do své práce dává mnohem víc, než by musel, a za to si zaslouží obrovské uznání!

Tak jsem po doporučení známích Pana Doktora navštívila a myslím si že je to úžasný člověk který ví o čem mluví a ví co dělá,peníze za to zaplacené si opravdu zaslouží jiný za ty prachy háží jen plky viz (svět zdraví)Já po 10 týdnech od jeho návštěvy a svého už pětiletého cvičení a snažení o zhubnutí mám díky jeho pomoci 10 kg dole a jdu super dál každý týden půl až kilčo dole......
DOPORUČUJI VŠEM.....

PAN DOKTOR JE ŮŽASNÝ ČLOVĚK A TY PENÍZE SI ZASLOUŽÍ!!! POMLOUVÁ HO JENOM KONKURENCE,PROTOŽE JÍ JDE JEN O PENÍZE ,ALE BOHUŽEL SE U NICH NEZHUBNE,TAK K NIM NIKDO NECHODÍ,PAK POMLOUVÁJÍ VZTEKY!

Také jsem kdysi dávno k němu chodila a doporučila plno kamarádek a všechny do jedné máme kila zpět ba co víc ještě mě přijde že jsem si u něj zadělala na jojo efekt :-( akorát vydělává na lidech dal mi léky pro diabetiky přitom diabetik nejsem takže jsem tam přestala chodit

Je to Pan doktor.
Jeden z nejleších co jsem poznala .Zachránil maminku před rakovinou žaludku.
Já šla k panu Martiníkovi s váhou 88kilo a řídím se dosud jeho radami a mám i po 8 letech 20kilo méně.
Vlastně jsem se díky němu vyhnula cukrovce,vysokému tlaku,vysokému cholesterolu.
Cítím se i vypadám o 10 let mín .
Je mi 39. :D
Každý pacient je u něj na prvním místě!!!!!

Včera jsem poprvé navštívila pana profesora a byla jsem velmi mile překvapena jeho přístupem, chováním celého personálu. Zatím nemohu posoudit výsledky, protože s léčbou obezity teprve začínám, ale už to přivítání mne "nakoplo" a věřím, že léčba přinese kýžený efekt. Do této doby mi všichni jen říkali ať nejím a přitom já opravdu nejím a až pan profesor odhalil, že příčina mé obezity je někde úplně jinde. Děkuji Vám, pane profesore a hodně úspěchů i nadále.

Zatím jsem byla u pana profesora jednou. Budu se k němu vracet NAPOŘÁD. Lepšího člověka a lékaře, nejen lékaře Duše, jsem ze celý svůj dlouhý život nepotkala. Děkuji Vesmíru za NĚHO !!!

na doporučení jsem vyhledala pana doktora. mám 15 kilo nadváhu. udělal mi kompletní vyšetření za 3 000 a zjistil mi závažnou cukrovku a dal mi léky. tuto informaci mi sdělil pouze poštou, kde mi zaslal recept na léky. nechala jsem si toto vyšetření udělat u obvodní lékařky a žádnou cukrovku nemám!!! už k němu nejdu.

Pan profesor mi zachránil život. Nebýt jeho, možná bych tu už za pár měsíců ani nemusela být. Takže děkuji, pane profesore....Marková :-)