Praktický lékař pro dospělé
Revoluční 164, Stráž pod Ralskem

Mudr Knejzlík je výborný doktor. znám ho od 18 let(je mi už přes padesát) Kvůli odstěhování jsem přešla k jinému lékaři, ale to je otřes. Toje teprve nezájem o člověka- léčba od počítače.To se mi dr.Knejzlíka nikdy nestalo.I když jsem chtěla napsat léky na tlak, tak mě sestřička tlak změřila.Je to výborný diagnostik a jeho lidový přístup mi velmi vyhovoval. Přemýšlím, že k němu i přes složité dojíždění asi vrátím.

Proste super doktor takovy by meli byt vsichni

Většina lidí si bohužel neuvědomuje,že jejich zdravotní problémy pochází z nadváhy,špatného životního stylu(alkohol,málo pohybu,kouření...) a některé přichází také bohužel i s věkem.To samozřejmě slyšet nechceme,chceme být zdraví a mladí.Pravdou je ,že by možná tyto skutečnosti mohl p.doktor sdělovat citlivěji,ale po tolika letech praxe(a dle mého mínění dobře dělané)a zástupech pacientů ,kteří dělají stále stejné chyby,přestože jsou neustále informováni o tom, co by měli dělat,aby byli zdravější,je p.doktor pravděpodobně unaven neustálým opakováním známé věci.A tak když si 100 kg paní stěžuje na bolesti kolen,vysoký tlak a cukrovku ,co na to říct?Možná jen to ,že nejlepší lék je nepřejídat se a trochu se hýbat,nekouřit atd.Ale to se špatně poslouchá,že? Vždyť je to přece citlivá duše, a tady se mluví o fyzické a duševní námaze!A namáhat my se nebudeme,chceme na vše pilulku ,a ta to za nás pěkně bez námahy vyřeší.A když nám doktor řekne,že ne ,tak je vše špatně!A protože jsme duše citlivé,naházíme na něho anonymně špínu na internetu,ať si zase před důchodem nemyslí,že je tak dobrý!Tak já za ty zástupy lidí,kterým za ta léta praxe pomohl pěkně pane doktore děkuji za péči,kterou jste věnoval nejen mně ,ale i celé mé rodině a myslím,že i spoustě vděčných pacientů.Jen se hrozím vašeho důchodu,protože kde budu hledat takového praktického lékaře!

lékař bez erudice a skutečného zájmu o pacienta, navíc s vulgárním a dehonestujícím chováním vůči pacientovi. buran na vesnici, věčně v hospodě, kde roznáší důvěrné informace o pacientech. jeho jedinou skutečnou láskou je myslivecká zbraň.

ráda ho doporučím....spokojenost

praktický lekař Karel Knejzlík je to velmi dobrý diagnostik,ví si se vším rady.

Výborný diagnostik s velmi dobrým odhadem pacientů,lékař s přehledem a lidským chováním

Výborný diagnostik s lidským přístupem

Mohu jen souhlasit s prvním příspěvkem.
Je to člověk,který má zájem........

Výborný lékař a diagnostik, navíc šoumen, který má velmi dobrý a lidský přístup ke svým pacientům.