Vídeňská 800, Praha

Je to profesionál ale je vcelku nepříjemný a extrémně drahý, vizuální opravení uštíplého zubu mě stálo cca. 8000kč Je to problém když vám každý rentren (udělá třeba 3x za dobu ošetření) naúčtuje extra za 200kč atd.

Já k P dr chodila mám od něho nový zub a musím tedy konstatovat samou chválu pan doktor byl příjemný a jeho práce je na špičkové urovni NEMOHU TU NAPSAT ANI TROCHU ŠPATNOSTÍ Ale to co tu čtu je tedy opravdu směšné už vidím jak někdo předává uplatek na očích všem nenechte se vysmát a nepomlouvejte,chápu že někdy muže mít každý člověk svuj den a někdy je toho prostě moc tak se stane že je člověk nepříjemný,a i doktor je jen člověk ne robot,ale POMLOUVÁNÍ JE HORŠÍ NEŽ ŠPATNÁ NÁLADA,,,,,H.H

Výborný po profesní stránce,ale v chování arogantní a povýšený..zřejmě mu stouplo do hlavy soužití se Sabinou Laurinovou...neškodilo by trochu lidského přístupu...