Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Krizová intervence • 1 000 Kč

Poradenství pro rodiče • 1 000 Kč

Psychologické vyšetření • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Údaje pro online spojení obdržíte na vyžádání emailem nebo SMS zprávou.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

Konzultace online • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč +4 Více

Krizová intervence • 1 000 Kč

Poradenství pro rodiče • 1 000 Kč

Psychologické vyšetření • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Na konzultaci je nutné se předem objednat - telefonicky, SMS nebo emailem.

Kontakt a platební podmínky na www.karelflaska.com

Správný člověk na správném místě! S konzultacemi jsme velmi spokojeni. Oceňujeme citlivý a zodpovědný přístup, užitečné podněty k další psychologické práci, schopnost nabídnout reálné a funkční řešení, trpělivé a komplexní vysvětlení problematiky. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Umístění: Individuální psychoterapie (50 minut)

Syn k panu Flaškovi dochází již téměř rok s diagnózou ADHD a moc mu pomohl. Je to skvělý terapeut, a mohu ho všem vřele doporučit

Mgr. Flaška nám velice pomohl v tíživé životní situaci rozpadu rodiny. Díky němu daleko lépe vím, jak přistupovat k synovi a rozhodně také přispěl k celkové nápravě vztahů v naší rodině. Oceňuji jeho nestrannost, schopnost empatie a vhledu do situací. Děkuji!!!

Mgr. Karel Flaška

Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat. Přeji ať se Vám nadále daří co možná nejlépe! KF

Tichý, citlivý, příjemný. Po velmi neblahé zkušenosti s podobným odborníkem na Mělníku nelze než vyjádřit po první návštěve maximální spokojenost. Za takového profesionála ráda zaplatím. Víc takových, jako je on.

Mgr. Karel Flaška

Děkuji Vám za sdílení. Těší mne, že jste udělala dobrou zkušenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Citlivy pristup. Je to clovek na spravnem miste. Kez by takovych bylo vic a nemuseli jsme za temi nejlepsimi odborniky jezdit takovou dalku. Treba pribude i nova ordinace v Koline...? :-)

Mgr. Karel Flaška

Děkuji Vám. Naštěstí je nás více (dokonce i v Kolíně :-)). Bohužel ne všichni jsme dostatečně vidět nebo natolik vnitřně osvobození, abychom to, co je v nás, mohli lidem skutečně v plném rozsahu poskytovat. Mnoho z lidského a tvůrčího potenciálu zůstává skryto a nevyužito (jistě nejen v naší profesi).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velice profesionální a lidský ,po dvou návštěvách se svýn synem jsem byla spokojená ,mohu vřele všem doporučit

Mgr. Karel Flaška

Děkuji Vám, Ludmilo, za vřelé doporučení. Neočekával jsem ho, neprosím se totiž nikdy o ně, přeji si naopak, aby má práce mluvila sama za sebe, a možná proto, a o to více mám nyní radost z Vašeho daru. Zdraví Karel Flaška